Subiect: Cumpar pesti.

Cumpar Xipho sau Guppy maturi doresc 1 mascul 2 femele ori XIpho ori Guppy , astept pm sau la nr de tell 0768020466

Vorba dulce mult aduce.

Re: Cumpar pesti.

Cumpar xipho si guppy pm sau nr de tell 0768020466

Vorba dulce mult aduce.

Re: Cumpar pesti.

Iti urez noroc la cumparare de guppy ca si eu am postat la cumparari ca vreau sa cumpar guppy si vad ca nu imi da nimeni mesaj ca sa imi vanda.
Asta incerc de mult timp dar fara noroc.
Se pare ca nu prea mai are nimeni guppy de vanzare.

acvarist batran

4

Re: Cumpar pesti.

Nu, nu vrea nimeni sa-ti vanda tie, cel putin asa cred. Cum sa nu aiba nimeni guppy ?

Re: Cumpar pesti.

Valverde nu te-a bagat nimeni in seama asa ca te rog sa taci ca esti cam stresant!!

acvarist batran

6 Editat de cridiala (2014-09-20 00:33)

Re: Cumpar pesti.

Am vazut guppy frumosi la coralis in drumul taberii la piata,la obor au o gramada, la maxipet sigur gasesti si nu in ultimul rand HB unde poti avea surprize frumoase

CAINELE MOARE DE DRUM LUNG SI PROSTUL DE GRIJA ALTUIA

7 Editat de cridiala (2014-09-20 00:41)

Re: Cumpar pesti.

Criza economica din Romania a tras dupa sine si o grava criza de guppy :fp :fo  :fo

CAINELE MOARE DE DRUM LUNG SI PROSTUL DE GRIJA ALTUIA

Re: Cumpar pesti.

Cam asa e, e criza de guppy in Bucuresti ca nu mai are cam nimeni guppy in acvariile lor si sa si vanda.

acvarist batran

9 Editat de cridiala (2014-09-20 00:38)

Re: Cumpar pesti.

Nu stiu cum de voi nu gasiti guppy, ca eu pe unde ma duc sa caut pest,i guppy sunt nelipsiti,dar cei m ai frumosi i am vazut la coralis, si femelele erau colorate pe coada. Superbi :sok  :sok

CAINELE MOARE DE DRUM LUNG SI PROSTUL DE GRIJA ALTUIA

Re: Cumpar pesti.

Unii prefera sa cumpere de la unii care au guppy in acvarii si care sa si vanda nu prea preferam sa luam de la un Petshop ca sunt cam scumpi si pot fi si bolnavi.
Cine mai inmulteste guppy e mai de incredere ca sigur nu au avut vreo boala pina acum.

acvarist batran

11

Re: Cumpar pesti.

http://forum.acvarist.ro/showthread.php?84180-oferta-de-pesti
Poate te ajuta cu ceva

CAINELE MOARE DE DRUM LUNG SI PROSTUL DE GRIJA ALTUIA

Re: Cumpar pesti.

Mai bine mutate la topicul meu ca aici nu e topicul meu.
Sa nu ii stricam omului postul.

acvarist batran

13

Re: Cumpar pesti.

Tu esti din militari incearca si la coralis si m ai vorbim.

CAINELE MOARE DE DRUM LUNG SI PROSTUL DE GRIJA ALTUIA

Re: Cumpar pesti.

am gasit ceva ,dar tot mai doresc sa cumpar astept in continuare careva care are , o zi buna , multumesc de ajutor tuturor.

Vorba dulce mult aduce.

Re: Cumpar pesti.

valabil:) :bf

Vorba dulce mult aduce.

Re: Cumpar pesti.

valabil :stupid

Vorba dulce mult aduce.

17

Re: Cumpar pesti.

seriosule !! am eu 3 xifo maturi fara spada ...nush ce sunt ...unu rosu tot ..si 2 cu coada neagra !!

E rau sa fii bine sau e bine sa fii rau !! ?

Re: Cumpar pesti.

or fi femele?.. n-am iedee trimite-mi niste poze la seriouscoss@yahoo.com , si pretul lor

Valabil in continuare.

Vorba dulce mult aduce.