Subiect: tudor 103

E un omulet cu care nu poti sa faci tranzactii(dennerle osmoze 130) e praf,nu va recomand!

Re: tudor 103

Avea dreptate mariuspopa69,un tepar nr telefon 0742 xxx x67 pe olx si mercador radu......

3 Editat de ancamarketing (2014-09-23 13:24)

Re: tudor 103

A

Re: tudor 103

Saru,mina Anca,imi cer scuze dar e un om de 2 lei,osmoza dennerle 130-100 lei si cind ii cer explicatii despre membrana de osmoza ,o da de gard,dubios,un jegos !

Re: tudor 103

Da el e radu 200...,un jeg !

6

Re: tudor 103

1. Pt bobita:
Lucrurile stau in felu urmator. Am fost contactat pe olx de bobi in leg cu osmozorul. Nefiind foarte cunascator ,iar rasp la toate intrebarile la care stiam sa-i rasp. Mi-a dat adresa si ieri seara am ambalat frumos pachetul. Azi dupa ce i-am dat msj ca sa-i confirm ca am pus pachetul la posta ma suna ca vezi doamne da osmozorul merge , a mai fost folosit de cand il am. I-am dat toate datele pe care le cunosteam, si i-am precizat ca nu am mai folosit osmozorul de cv vreme da apa ramasese in el, deci probabil si membrana. El a continuat cu intrebarile spunand ca-l mint in mai multe privinte. Osmozurul este de cv vreme la vanzare si nu am mai primit cereri si nu mai stiam toate datele exacte si pe langa asta  am si alte produse la vanzare . I-am spus ca daca nu e multumit sa returneze produsul.insa el a inceput sa ma jigneasca asa ca in momentul in care am vazut cu cine am de aface am fost la posta si am retras pachetul

Calitatea se plateste!

7

Re: tudor 103

2. Anca , draga de tine, pe olx scria clar ca preturile nu sunt negociabile , dar tu ai insistat cu intrebarile si dupa o juma de ora imi spui ca nu tr mai intereseaza daca nu-l dau la un pret de nimic.probabil credeai ca am sa fiu impresionat de vocea ta suava.
3. Astept ca moderatori sa stearga numarul fiindca este un nr privat...

Calitatea se plateste!

Re: tudor 103

Prietene,nu stiu unde sunt jignirile,incerci sa vinzi un produs, si nu esti in stare sa oferi detalii(membrana,folosinta etc) te sun si nu raspunzi,oare de ce?ca ai retras pachetul de la posta,crezi ca-mi pasa?

9

Re: tudor 103

Da ar trebuii sa-ti pese fiindca ai fost un tepar si un om de nimic de aceea nici nu mai are sens sa rasp. A trebuit sa platesc niste bani ca sa retrag acel colet

Calitatea se plateste!

Re: tudor 103

Imi place chestia,cu :el a continuat sa ma jigneasca: ,ai tupeu !!!!!

11

Re: tudor 103

Ti-am explicat foarte clara ca nu-ti pot oferi toate info fiindca nu ma pricep si ti-am explicat foarte clar si scrie si in anunt ca asigur cumparatorul ca functioneaza si ca nu esti obligat sa-l cumperi daca esti sceptic. Dar tu mi-ai dat datele tot si dupa ce am pus coletul o dadeai cotita....

Calitatea se plateste!

Re: tudor 103

Pretenas,de la Moldova atita timp cit nu raspunzi la telefon,vrei sa te infiez?

13

Re: tudor 103

Asta a fost...
P.S astept sa se stearga de catre un moderator sau de persoana Bobi nr pribat de tel ..

Calitatea se plateste!

14

Re: tudor 103

Avand in vedere ca nu s-a postat nici un link catre o tranzactie acvariidevis, ce sa inteleg... este un feedback pentru OLX/Mercador? lol

Re: tudor 103

Nu,eu nu o dadeam cotita,intrebam niste chestii absolut normale,pe care tu ca si vinzator trebuia sa le stii,nu sa-mi spui ca are 10 litri de osmoza si 20 reziduala(oricum nu iese si daca ar fi 50%)per zi,dar nu vreau sa te bag in bezna,acvaristul meu mic !

Re: tudor 103

Nenea ancistrus las-o asa,sa ne amuzam,si altii sa invete!

Re: tudor 103

De ce vrei sa se stearga nr de telefon,ai probleme si cu altii?

Re: tudor 103

In locul tau ,sa fiu a-si trece in loc de calitatea se plateste,tepuiala sa plateste(ti-am promis ca te fac de cacat pe toate forumurile)!!!!

19

Re: tudor 103

hai ca e amuzant...sa vedem pana la ce aberatii se ajunge...

Re: tudor 103

Nenea d.m 'crezi ca merita?