Re: Cumpar guppy

Daca nu ai de vanzare si nu stii pe nimeni te rog sa nu mai postezi aici ca devii plictisitor.
Oricum esti ignorat asa ca o zi buna.

acvarist batran

62

Re: Cumpar guppy

Regulamentul forumului imi permite sa postez unde doresc....si de ce eviti sa spui ce ai facut cu pestii aia?

Re: Cumpar guppy

Iar confunzi site-ul ,,ACVARII DE VIS'' cu anuntul telefonic, anuntul de la a la z, olx, tocmai.ro. mercador, okazii... Ceva colegi, au avut bunavointa sa-ti doneze guppy. Ai si tu bunavointa sa spui ce ai facut cu pestii din donatii sau macar sa pui ceva poze cu acvariu/acvariile tale. Dovedind ca esti de buna credinta, poate vei mai avea parte de ceva donatii....

64 Editat de rider (2014-11-19 01:52)

Re: Cumpar guppy

Aripioare de rechin=delicatesa. Poate cine stie, vedem la masterchef o alta delicatesa, supa de gupyta sau tocanita :noroc

65

Re: Cumpar guppy

Probabil sunt similari cu hamsiile :stupid

Re: Cumpar guppy

Donez guppy pui si maricei cca 40 bucati din lipsa de spatiu, primul venit primul servit. Zona Giurgiului-Bacovia, ridicare de la domiciliu.
Aduceti si recipient pt transport. Persoana care vine ridica tot lotul de pesti.
0724330435

Re: Cumpar guppy

Ar putea sa vina prietena mea duminica sa ii ia dar sa nu te iei de ea ca tot postez eu aici ca e cam rusinoasa.
Ii poti rezerva pentru duminica?
Puii o sa ii pun in acvariul de la mama de acasa ca mie imi trebuie numai din aia maturi din poza.

acvarist batran

68

Re: Cumpar guppy

:apl n'am mai pomenit asa ceva...

Re: Cumpar guppy

Ce imi place sa fiu aplaudat, deja ma simt o vedeta. lol

acvarist batran

Re: Cumpar guppy

duminica zici.... :-

71

Re: Cumpar guppy

cristinucu A scris:

Ce imi place sa fiu aplaudat, deja ma simt o vedeta. lol


PENIBIL...

Re: Cumpar guppy

unreal dude..

Re: Cumpar guppy

Eu nu am guppy deci nu sunt acvarist
Anuntul este pe bune dar nu donez eu,trebuia sunat baiatul si .....

74 Editat de cristinucu (2014-11-20 16:18)

Re: Cumpar guppy

Am vazut pe un alt forum ca ia dat deci ghinionul meu.
IonutNae am vazut la un post de al tau ca stai linga Piata Veteraniilor unde stau si eu deci suntem vecini :fp

acvarist batran

Re: Cumpar guppy

cristinucu asteptam donatii si din partea ta:)dar pana atunci fi si tu umpic mai prietenos daca zici ca esti pasionat de acvaristica.toti acvaristii pe care i-am cunoscut pana acum au dat dovada de omenie.

Re: Cumpar guppy

Cosmin eu nu donez nimica eu vreau sa cumpar guppy si daca nu ai  de vanzare  te rog sa nu te mai bagi aiurea in seama ca te ignor asa ca mai bine e sa iti vezi de treburile tale.
Astept sa posteze aici numai cine are de vanzare masculi  de  guppy.

acvarist batran

77

Re: Cumpar guppy

Da-mi si mie numele unei persoane de la care ai cumparat pesti!
Apreciez daca raspunzi sincer! ^:)^

Re: Cumpar guppy

cristinucule.ti-as da un cap in gura:))

79

Re: Cumpar guppy

cosmin costea A scris:

cristinucule.ti-as da un cap in gura:))

Cosmin... sunteti aproape unul de celalalt. Ia vezi, poti sa faci asta?

@cristinucu. Omule, am inteles, te-am inteles. Dar ar trebui sa fii constient, sa devii constient ca nu vei avea mare succes aici in cumpararea pestilor pe care ti-i doresti. Daca e ok pentru tine, ma ofer sa mergem impreuna si iti cumpar eu de la Coralis 10 guppy pe care tu singur ii vei alege.

80

Re: Cumpar guppy

visiniu A scris:
cosmin costea A scris:

cristinucule.ti-as da un cap in gura:))

Cosmin... sunteti aproape unul de celalalt. Ia vezi, poti sa faci asta?

@cristinucu. Omule, am inteles, te-am inteles. Dar ar trebui sa fii constient, sa devii constient ca nu vei avea mare succes aici in cumpararea pestilor pe care ti-i doresti. Daca e ok pentru tine, ma ofer sa mergem impreuna si iti cumpar eu de la Coralis 10 guppy pe care tu singur ii vei alege.


Foarte frumos gestul tau, dar lui Cristian i s-au oferit 10 guppy (linie curata) cu transport prin curier inclus in pretul de saru-mana si a refuzat pentru ca nu cunoaste vanzatorul! Ceea ce e corect daca ii cumperi, dar cand te milogesti si faci nazuri...