1 Editat de leounltd (2015-02-02 01:45)

Subiect: Inchis

..

2

Re: Inchis

Eu sunt acvarist din Bucuresti care nu are guppy in acvariu, dar vreau sa fiu acvarist care are guppy in acvariu.
Poti sa imi vinzi si mie mai multi guppy, femele si masculi? Daca ai mai multi guppy in acvariu si esti crescator de guppy poate imi dai si gratis.
Nu pot sa dau PM, cum iti comunic adresa unde sa imi aduci si mie mai multi guppy?
Este vorba despre guppy daca nu ai inteles exact despre ce specie vorbesc.

3 Editat de leounltd (2015-02-02 01:46)

Re: Inchis

..

4

Re: Inchis

Oameni buni, lasati caterinca daca nu cunoasteti toate detaliile. Interesati-va si apoi mai vorbim.
Multumesc pt intelegere !

5

Re: Inchis

visiniu A scris:

Oameni buni, lasati caterinca daca nu cunoasteti toate detaliile. Interesati-va si apoi mai vorbim.
Multumesc pt intelegere !

Voia buna face bine la sanatate, fizica si mentala. smile
Pana la urma pe cine deranjeaza o glumita? In mod sigur pe cristinucu nu, el isi vede in continuare de vanat guppy si de raspuns obraznic celor care l-au ajutat.

De pestii care ajung la el nu ii e mila nimanui?

6

Re: Inchis

visiniu A scris:

Oameni buni, lasati caterinca daca nu cunoasteti toate detaliile. Interesati-va si apoi mai vorbim.
Multumesc pt intelegere !

   Cu tot respectul, atat pentru tine cat si pentru ceilalti colegi, nu caterinca este ideea, este o forma de replica la raspunsul pe care l-am primit eu de la persoana in cauza si de ce nu, sa mai animam atmosfera smile
   Nu zic ca nu e corect sa incerci sa "faci lumina in cazul lui" (eu nu stiu despre ce este vorba)..dar as prefera un argument din partea dumnealui care sa ma faca sa vad lucrurile altfel.
Cred ca m-am facut inteles!

Cu respect,
Leo

7

Re: Inchis

visiniu A scris:

Oameni buni, lasati caterinca daca nu cunoasteti toate detaliile. Interesati-va si apoi mai vorbim.
Multumesc pt intelegere !

PS: Daca argumentul sta in picioare, promit ca imi cer scuze!  ^:)^

8

Re: Inchis

leounltd A scris:

PS: Daca argumentul sta in picioare, promit ca imi cer scuze!  ^:)^

Am fost cat se poate de serios... nu trebuie sa iti ceri scuze, doar sa dai dovada de putin intelegere. Valabil si pt Faye.
Inca o data, eu va multumesc pt intelegere !

9

Re: Inchis

Oameni buni , putina întelegere va rog accept donatie .
Am înteles ca a fost creata o noua linie " guppy moca de bucuresti " , în cel mai rau caz put oferi 2 lei cel mult 3 lei pe aia de 40 lei bucata ,
cine ma ajuta sant disperat nu am guppy în acvariu .

Moca nu exista,  ieftin nu rezista.

10

Re: Inchis

Scuze George  da nu ma pot abtine .

Moca nu exista,  ieftin nu rezista.