1

Subiect: endleri/creveti

Caut crescatori de endleri de la care as putea primii ceva sfaturi referitoare la cresterea intretinerea si inmultirea acestei specii, dar si de la care as putea cumpara o "familie". De asemenea caut si cativa creveti la un pret decent.

Multumesc anticipat, Ionut.
0786281388

2

Re: endleri/creveti

salut, cand zici cativa creveti cam la ce numar te gandesti?  5, 10 30?

3

Re: endleri/creveti

Depinde foarte mult de pret. Ma gandeam undeva sub 20 de bucati...

4 Editat de bob (2014-11-15 18:35)

Re: endleri/creveti

15 buc la 10ron e ok ptr tine? Unde in sect 6 stai?
Vorbim de rcs si creveti verzi, ceva corcitura de tiger shrimp

5

Re: endleri/creveti

bob A scris:

15 buc la 10ron e ok ptr tine? Unde in sect 6 stai?
Vorbim de rcs si creveti verzi, ceva corcitura de tiger shrimp

Pretul e mai mult decat ok. Stau la lujerului in spatele pietei veteranilor. Insa din pacate abia luni ne putem vedea....in week-endul asta lucrez de la 10:00 la 22:00.

6

Re: endleri/creveti

endleri iti pot da eu daca vrei, pui de 1-1.5cm la 1 leu buc(minim 10 buc), sau adulti la 3.5lei/buc. sau, daca nu tii sa fie perfecti, vezi ca am eu la donatii 4 masculi...livrarea in chitila/bucurestii noi.

7

Re: endleri/creveti

iion A scris:

endleri iti pot da eu daca vrei, pui de 1-1.5cm la 1 leu buc(minim 10 buc), sau adulti la 3.5lei/buc. sau, daca nu tii sa fie perfecti, vezi ca am eu la donatii 4 masculi...livrarea in chitila/bucurestii noi.

Se pot vedea inainte ? Si am putea sa ne intalnim luni dupa ora 17 ?

8

Re: endleri/creveti

luni ne putem vedea, insa nu stiu cum am putea face cu vazutul inainte, e mai complicat. eventual imi zici ce vrei, si daca nu-ti convine, nu-i iei...daca e ok, da-mi un mail cu nr tau si te sun eu.

9 Editat de IonutNae (2014-11-15 23:08)

Re: endleri/creveti

Numarul meu il aveti la inceputul postarii....ma puteti suna oricand !

Re: endleri/creveti

bob A scris:

15 buc la 10ron e ok ptr tine? Unde in sect 6 stai?
Vorbim de rcs si creveti verzi, ceva corcitura de tiger shrimp

Imi cer scuze de off topic, dar nu m-am putut abtine... As dori si eu creveti red cherry daca mai ai si multe, multe sfaturi ! Multumesc mult !

Nimeni nu e nascut invatat !

11

Re: endleri/creveti

Imi pare rau Catalin, creveti nu mai am la vanzare afara de cei deja promisi. Cu sfaturi desigur, cu toate ca nu ma consider un mare cunoscator. Iti recomand sa deschizi un topic nou cu orice intrebare ai avea in aria potrivita din forum si sfaturile vor veni.

12

Re: endleri/creveti

bob A scris:

Imi pare rau Catalin, creveti nu mai am la vanzare afara de cei deja promisi. Cu sfaturi desigur, cu toate ca nu ma consider un mare cunoscator. Iti recomand sa deschizi un topic nou cu orice intrebare ai avea in aria potrivita din forum si sfaturile vor veni.

Multumesc din suflet pentru seriozitate si cuvant. Apreciez mult !

13

Re: endleri/creveti

SALUT Red cherry mai aveti? :hug