Subiect: 1 intrebare.

salutare.am si eu o intrebare pt cei care se ocupa cu cresterea si inmutirea ciclidelor de malawi...Eclozarea se face numai in gura femelei?daca dupa fecundarea icrelor femela nu le mai tine in gura exista sansa ca dupa perioada de eclozare sa vad vre-un puisor eclozand?

Re: 1 intrebare.

cred ca pana cand voi primi un raspuns voi afla singur.ok.multumesc

3

Re: 1 intrebare.

Nu, nu exista nici o sansa.

Re: 1 intrebare.

salut.revin cu noutati si te rog sa-mi dai voie sa te contrazic Valverde.icrele au inceput sa prinda viata.

Re: 1 intrebare.

cosmin costea A scris:

salut.revin cu noutati si te rog sa-mi dai voie sa te contrazic Valverde.icrele au inceput sa prinda viata.

Poate asta te ajuta si mai mult https://www.youtube.com/watch?v=4PrdmCg7qeE

Nu fi prost cum ai mai fost, fi destept cum n-ai mai fost.

Re: 1 intrebare.

multumesc mult sebastian.daca am vazut ca nu primesc nici un raspuns rapid de pe forum m-am uitat pe youtube,(sa-i dea Dumnezeu sanatate):))..si am incercat ceva asemanator.ms inca odata.mare boier:P

7 Editat de sebastian (2014-11-19 18:06)

Re: 1 intrebare.

cosmin costea A scris:

multumesc mult sebastian.daca am vazut ca nu primesc nici un raspuns rapid de pe forum m-am uitat pe youtube,(sa-i dea Dumnezeu sanatate):))..si am incercat ceva asemanator.ms inca odata.mare boier:P

Se numeste ''tata gogle'' ori ce vrei il intrebi pe dumnealui. si daca sapi acolo pe you tube vezi destule inventii care te pot salva. SFAT : intai cauta la tatal si apoi intreaba prin unele parti ca zic eu este mai bine asa. Placerea a fost de partea mea sa-ti dau un sfat. RESPECT.

Nu fi prost cum ai mai fost, fi destept cum n-ai mai fost.

Re: 1 intrebare.

smile)ok man.la fel.

Re: 1 intrebare.

Am reusit sa fac un "egg tumbler" cam improvizat dar se pare a fi un succes.voi incerca o poza(cam neclara pt ca am o prastie de tel dar sper sa se inteleaga ceva)

Re: 1 intrebare.

T