1 Editat de mihaivoinea2000 (2014-11-27 17:37)

Subiect: Vand acvariu

Vand acvariu 10l .Pretul este de 70 lei

Re: Vand acvariu

Up

Re: Vand acvariu

Pretul este negociabil

4

Re: Vand acvariu

Ti s-a mai spus sa citesti Regulamentul... in cazul in care vei continua sa il ignori, ti se vor inchide toate postarile iar dumneata vei primi un avertisment !

Re: Vand acvariu

Regulamentul spune ca voie odat pe zi sa dau 'up', dar mai scrie daca trebie sa adaugi o informatie care ai uitat sa o pui poti adauga inca un mesaj.Eu l-am citi wink

Re: Vand acvariu

am uitat sa spun ca pretul este negociabil si am adaugat

7 Editat de xgrec (2014-11-26 21:59)

Re: Vand acvariu

mihaivoinea2000 A scris:

am uitat sa spun ca pretul este negociabil si am adaugat

nu forta nota. mai ales ca poti sa editezi ceea ce ai scris deja.
am editat si eu ca sa ai exemplu.

Re: Vand acvariu

la regulament spune ca se poate adauga o informatie

9

Re: Vand acvariu

Poti edita postul din ziua respectiva. Asa cum spunea si colegul nostru, nu forta nota, te rog !

Re: Vand acvariu

Eu am vazut ca nimeni nu vrea acvariu asa ca m-am gandit sa pun pretul negociabil ca poate lumea s-a gandit 70 lei mult si nu stiau ca pretul este negociabil. Eu cred ca voi gresiti ca in regulament scrie ca poati adauga informatii necesare vanzarii produdului si dupa mine aceasta informative ca pretul este negociabil mie mi se pare importanta.Da bine no o sa mai postez daca zice-ti voi...... Dar eu to tspun ca gresiti.

11

Re: Vand acvariu

Pricepi sau nu, e treaba ta. Ti s-a spus de mai multe ori ca poti edita postul din ziua respectiva. Asta e ultima avertizare. Urmatorul pas va fi inchiderea subiectului...

Re: Vand acvariu

Bine, bine

Re: Vand acvariu

Ppt sa mai intreb ceva da fara suparare sau ban?

14

Re: Vand acvariu

Invata sa eviti postarile consecutive, foloseste cu incredeere functia "Editeaza" care iti apare in coltul din dreapta jos al postarii !
Da, desigur, poti intreba.

Re: Vand acvariu

Ok am inteles dar de ce mai acrie in regulament ca pot adauga informatii daca voi nu ma lasati?

16

Re: Vand acvariu

Genul acesta de informatii... pretul este negociabil, acvariul are 2 zgarieturi, este lipit cu silicon negru, etc nu sunt in masura sa justifice inca un UP in cursul aceleiasi zile, daca deja ai facut asta. Daca simti nevoia sa le adaugi, editezi prima postare a subiectului sau a acelei zile.
Cu alte cuvinte, ca sa citez din Regulament, nu sunt informatii esentiale.
Sper ca de data asta ai inteles ce am vrut sa spun.

Re: Vand acvariu

Ok nu am vrut sa va supar dar eu am xitit in regulament si am crezut ca e informatie necesara

18

Re: Vand acvariu

Cand am zis altu , nu m a crezut nimani .

Moca nu exista,  ieftin nu rezista.

Re: Vand acvariu

Nu inteleg ce vrei sa spui

20 Editat de gabi22 (2014-11-27 16:54)

Re: Vand acvariu

Nici nu-ti ceream asta , sa te faca sa întelegi regulamentul a încercat visiniu .
:stupid

Moca nu exista,  ieftin nu rezista.