1

Subiect: endleri

Vand 4 endleri masculi la modica suma de 10 lei pentru a evita supra aglomerarea. Pestii sunt perfect sanatosi si pe langa ei pot sa ofer ca bonus si doi tanichthys albonubes. Se pot schimba cu creveti,hrana,asasini sau diverse...

In ultima instanta, pestii se vor dona.

2 Editat de cristinucu (2014-12-11 15:39)

Re: endleri

IonutNae A scris:

Vand 4 endleri masculi la modica suma de 10 lei pentru a evita supra aglomerarea. Pestii sunt perfect sanatosi si pe langa ei pot sa ofer ca bonus si doi tanichthys albonubes. Se pot schimba cu creveti,hrana,asasini sau diverse...

In ultima instanta, pestii se vor dona.

As vrea eu donatia de endleri ca stau tot in sectorul 6 linga Piata Veteraniilor adica pe Iuliu Maniu.
Tu pe unde stai in sectorul 6?
Daca mai e valabila donatia astept nr tau de tel.
tanichthys albonubes sunt ciclide sau ce pesti sunt?

acvarist batran

3

Re: endleri

cristinucu A scris:
IonutNae A scris:

Vand 4 endleri masculi la modica suma de 10 lei pentru a evita supra aglomerarea. Pestii sunt perfect sanatosi si pe langa ei pot sa ofer ca bonus si doi tanichthys albonubes. Se pot schimba cu creveti,hrana,asasini sau diverse...

In ultima instanta, pestii se vor dona.

As vrea eu donatia de endleri ca stau tot in sectorul 6 linga Piata Veteraniilor adica pe Iuliu Maniu.
Tu pe unde stai in sectorul 6?
Daca mai e valabila donatia astept nr tau de tel.
tanichthys albonubes sunt ciclide sau ce pesti sunt?

lol  lol  lol  lol  lol  lol

4

Re: endleri

S-au dat. Multumesc frumos de gazduire !  :stupid

P.s. Cristinucu, ce te face sa crezi ca dupa ce chiar eu ti-am zis ca nu o sa primesti donatii pe aici datorita caracterului tau pe care toti l-au vazut...ti-as fi dat tie pestii?

5 Editat de cristinucu (2014-12-12 13:18)

Re: endleri

IonutNae A scris:

Vand 4 endleri masculi la modica suma de 10 lei pentru a evita supra aglomerarea. Pestii sunt perfect sanatosi si pe langa ei pot sa ofer ca bonus si doi tanichthys albonubes. Se pot schimba cu creveti,hrana,asasini sau diverse...

In ultima instanta, pestii se vor dona.

Am inteles, deci donatia nu mai e valabila.
O zi buna.

acvarist batran

6

Re: endleri

Cristinucu , ca sa primesti ceva trebuie sa dai si tu ceva la schimb , nu intodeauna MOCCA!
Mersi Ionut , pestisorii sunt la aclimatizare acum.
:noroc

7

Re: endleri

Si era vanzare nu donatie.