1 Editat de adrian 10 (2015-03-17 10:43)

Subiect: acvarii

vand urmatoarele acvarii:

80x42x45 cu capac home made sticla de 8mm fara instalatie de iluminat pret 180 lei.
35x25x25 cu iluminare si sticla de 6 mm 50 lei
30x20x20 cu iluminare si sticla de 4 mm 50 lei, acvariile se dau cu totul adica pesti,plante,filtre, in al doilea sunt gupi,xifo,molii si in al treilea un betta si creveti.

lampile s-au dat
     
       0767268639

2

Re: acvarii

in eventualitatea in care ai adauga si ceva imagini detaliate - mentionand totodata si preturile de vanzare pt fiece acvariu in parte - garantat vei vinde mai usor, iar posibilii cumparatori isi vor putea face o parere despre ce ar urma sa achizitioneze.


Multumesc pt inteleger

catalos

3

Re: acvarii

De acord cu Catalos, ma intereseaza acvariul nr 3, de preferat doar sticla si eventual capacul. Niste poze si pretul ar fi necesare . ms!

4 Editat de adrian 10 (2015-01-26 14:25)

Re: acvarii

acvariul nr 1. 300 lei,nr 2.100 lei si nr 3. 100 lei poze nu reusesc sa le incarc imi da eroare. am sa mai incerc. a si acvariile de la punctul doi si trei nu au capac

Re: acvarii

am reusit sa pun si poze,sunt in ordinea enumerata mai sus

6

Re: acvarii

bob A scris:

De acord cu Catalos, ma intereseaza acvariul nr 3, de preferat doar sticla si eventual capacul. Niste poze si pretul ar fi necesare . ms!

Uite aici o descriere mai detaliata a acvariilor:  lol

http://www.acvariidevis.ro/forum/topic/25600/vand-multe-pentru-acvaristica-flame-moss-urgent/

Bineinteles, difera pretul, ca doar suntem "samsari"!  :apl

PS: Nu am putut sa ma abtin! cool

Re: acvarii

eu zic sati vezi de treaba ta nici macar nu stii de ce anume renunt la ele.

8

Re: acvarii

adrian nu despre motivul renuntarii dtale la acest hobby mentiona leounltd, ci despre faptul ca ai postat doua anunturi la rubrica vanzari, de pe doi useri diferiti, cu aprox. aceleasi imagini insa cu preturi diferite, ceea ce nu este tocmai in concordanta cu regulamentul acestui forum.

catalos

9

Re: acvarii

catalos A scris:

adrian nu despre motivul renuntarii dtale la acest hobby mentiona leounltd, ci despre faptul ca ai postat doua anunturi la rubrica vanzari, de pe doi useri diferiti, cu aprox. aceleasi imagini insa cu preturi diferite, ceea ce nu este tocmai in concordanta cu regulamentul acestui forum.

Nu știu daca m-am exprimat eu bine, sau nu m-am facut înțeles.
Sunt doi useri diferiti. El le-a cumpărat de la cel menționat de mine in postul respectiv.  Ideea era alta ,pe care el sigur a înțeles-o..sper! ^:)^

10

Re: acvarii

up

11

Re: acvarii

"80x42x45 cu capac home made sticla de 8mm fara instalatie de iluminat."

Daca ai probleme grave si ai nevoie de bani, iti dau cat mi-ai dat pe el acum 2 luni.

Seara buna.

12

Re: acvarii

ok lasami si mie nr te rog

13

Re: acvarii

up

14

Re: acvarii

up

15

Re: acvarii

up

16

Re: acvarii

up

17

Re: acvarii

Vinzi acvariul nr 3 doar sticla? Nu ma intereseaza lampa, filtru sau altceva. Daca vrei sa ii faci un pret.

18

Re: acvarii

up

19

Re: acvarii

punctul nr unu scade la 250 lei,doi si trei scade la 90 lei

20

Re: acvarii

:acv  up