1

Subiect: Donez betta

Donez un betta . Este foarte frumos, rosu-albastru , sănătos si vioi. In momentul de fata nu mai este la fel de frumos, niste calistus s-au jucat cu coada lui si are cateva franjuri ,dar se regenerează. Are in jur de 6-7 luni. Cine o sa ia pestele, trebuie sa aiba acvariu nu bol.

Re: Donez betta

rider A scris:

Donez un betta . Este foarte frumos, rosu-albastru , sănătos si vioi. In momentul de fata nu mai este la fel de frumos, niste calistus s-au jucat cu coada lui si are cateva franjuri ,dar se regenerează. Are in jur de 6-7 luni. Cine o sa ia pestele, trebuie sa aiba acvariu nu bol.

As dori eu betta deoarece masculul meu betta si cele doua femele betta pe care ii aveam la depus au murit in proportie de 99% datorita viermilor congelati din hornbach. La o zi dupa ce au papat viermisorii, au murit  sad
Asa ca am cumparat o femela betta ,iar acum ar fi binevenit acest mascul in acvariul meu !


Ps. Am mai luat de la tine bomba co2 ! merci mult !

Catalin-0766281160 :noroc

Nimeni nu e nascut invatat !

3

Re: Donez betta

Salut. Deocamdată este rezervat cateva zile. Daca nu il ia respectivul, te anunt.

Re: Donez betta

rider A scris:

Salut. Deocamdată este rezervat cateva zile. Daca nu il ia respectivul, te anunt.

Ok ! Merci pentru promptitudine ! :sok

Nimeni nu e nascut invatat !