1

Subiect: Vand Acvarii, Rastele, Foi de Geam pt ferma discusi, updated .

In urma cu cativa ani am vrut sa realizez o ferma de discusi fara insa a o finaliza. acvariile lipite, sticla, rastelele cat si restul materialelor nu au fost folosite. Am o oferta cu totalul lor mai jos. mentionez ca nu sunt interesat in vanzarea lor cu amanuntul, oferta mea se refera doar la vanzarea lor in totalitate sau daca vorbim de mai multe bucati deodata. daca sunteti interesati ma puteti contacta aici, lasati un nr de telefon in PM si voi reveni eu. locatia este in bucuresti, in sectorul 1.

Update -  pt toate de mai jos vreau 3000 euro ( oferta este valabila doar pana la sfarsitul lunii ianuarie, apoi am sa plec din tara pt mai multe luni ). mentionez ca am facut un calcul si 4500 de euro ar fi doar valuarea materialelor pe piata,  sticla si teava folosita la rastele fara manopera. iar cu manopera undeva la 6000 e plus.


- ACVARII FINALIZATE 24 buc. geam cu grosimea de 10 mm - pret 250 ron bucata


Lungime - 120 cm
inaltime - 45 cm
latime - 50 cm


- RASTELE ACVARII metal finalizate 22 buc. ( fiecare suport este construit pt cate 3 acvarii, unul deasupra celuilalt - pt un total de 66 de acvarii la dimensiunile de mai sus )



- FOI DE GEAM taiate si slefuite, geam de 10 mm grosime ( trebuiesc doar lipite cu silicon ) din care se pot construi acvarii de 2 dimensiuni :


21 Acvarii de 120/ 65 inaltime/50 cm latime.

a. 21 bucati 120/65 cm laterale mari ( gaura de supraplin sau schimb la picatura de 35 mm diametru data intr unul din colturi, aproape de margine + inca una 25 mm pe diagonala, in coltul opus tot aproape de margine  )

b. 21 bucati 120/65 cm laterale mari ( fara gaura )

c. 21 bucati 117,5/48 cm funduri

d. 40 bucati 65/ 48 cm - laterale mici


21 de Acvarii de 120/ 45 inaltime/50 cm latime.

a. 42 bucati 120/45 cm - laterale mari ( 2 gauri, una de 35 mm data intr unul din colturi, aproape de margine iar cealalta de 25 mm pe latura opusa, la mijlocul ei langa margine)

b. 21 bucati 117,5/48 cm - funduri

c. 42 bucati 48/45 cm - laterale mici


La toate acestea se mai adauga neoane model F-136 A white 125 /24/14 cm 44 bucati sigilate, coturi si teava de aprox 30 cm diametru de evacuare, etc ... etc - mici alte lucruri care sunt dedicate unei ferme, nefolosite )

Re: Vand Acvarii, Rastele, Foi de Geam pt ferma discusi, updated .

Buna seara, in cazul in care va hotarati sa dati la bucata, as fi interesat de un acvariu finalizat!