1 Editat de ossiris (2015-02-13 17:00)

Subiect: Inchis

Vand Tetratec ex1200 pt ca vreau sa trec la ceva mai mare. Curge pe la o-ring (garnitura mare de la capac), deci trebuie schimbata sau bricolata cumva, pretul este de 250 Ron. Vine cu toate mediile filtrante incluse si furtune originale.


0723 689 907

Re: Inchis

doresc banarea acestui user pe aceasta categorie pe o perioada limitata macar....multi post super abuziv...de 3 ori la rand...nu am nevoie de 999 de notificari pe telefon pentru acelasi produs.

3 Editat de xgrec (2015-02-03 21:17)

Re: Inchis

bogdanditu A scris:

doresc banarea acestui user pe aceasta categorie pe o perioada limitata macar....multi post super abuziv...de 3 ori la rand...nu am nevoie de 999 de notificari pe telefon pentru acelasi produs.

iar eu doresc banarea ta pentru reactii exacerbate si inducerea voita in eroare a cititorilor acestui forum prin expresii de genul: „nu am nevoie de 999 de notificari“.
1 iti poti opri notificarile;
2 poti folosi butonul „Raporteaza“
3 foloste-te de o prima regula a bunului simt si treci pe la rubrica in care iti descrii persoana si acvariul/acvariile.

PS: si tu ne stresezi cu intrebari pe grupurile de pe FB, dar nu te-a banat nimeni. si nici nu a propus cineva acest lucru.

Re: Inchis

1 nu am de ce sa imi opresc notificarile pentru ca sunt interesat de subiectele create, dar nu de subiectul Flitru extern tetratec ex 1200 - 250 ron * 3
2 raportez acum
3 nu am de ce sa fac acest lucru, sunt pe grupurile de facebook destul acolo.

PS: daca consider ca te stresez acolo poti sa dai si tu raporteaza. si acest raspuns e tocmai pentru ca sunt persoane care au postat si de 5 ori acelasi topic intr-o zi...si nu imi place sa imi vibreze non-stop telefonul pentru acelasi lucru...banuiesc ca nici tu nu ai vrea sa fi sunat de "Raiffeisen" de 3 ori intr-o zi sa te intrebe daca vrei nu stiu ce card...corect nu?

5 Editat de xgrec (2015-02-03 22:09)

Re: Inchis

Daca ma streseaza, nu le raspund.
Cat despre prezentarea ta, aici esti pe un forum.... alte reguli, alta mancare de peste :scool

Si  o paranteza la toate astea,  platforma forumului mai da erori din cand in cand si dubleaza/tripleaza posturi/subiecte. Si nici PM-ul nu functioneaza.
Nu are rost sa te raportez, nu intereseaza chiar atat de mult sa-ti fac rau.

6

Re: Inchis

Imi cer scuze daca am stresat pe cineva, dar nu este vina mea. De cate ori am editat s-a creat cate un post nou, nu am creat eu 3 posturi

7

Re: Inchis

Valabil.....

8

Re: Inchis

Un nr contact se poate ? Sunt interesat . Multumesc . Alin

9

Re: Inchis

0723 689 907

10

Re: Inchis

Rezervat pana la sfarsitul saptamanii.

11

Re: Inchis

Vandut, se poate inchide!!!