1 Editat de varol (2015-02-23 21:47)

Subiect: Vand sistem CO2 3kg

Vand sistem CO2, cumparat de ceva timp de la un coleg acvarist. Butelia de 3 kg este dintr-un fost instictor modificata cu robinet special pe Preciziei (cei din Bucuresti stiu). Acum este incarcata 60% si ultima data cand am fost cu ea la incarcat am vrut sa-i fac si revizia dar mi-a zis sa vin cu ea peste 5 ani, pentru ca nu are nici o problema.
Reductorul este unul profesional/industrial si are in prelungire un robinet cu reglaj extra fin.
Valva antiretur si reactor intern de la ocean free (dizolva cam 90% de la 0.5 b/s pana la 10 b/s)
Pretul este de 330 lei cu reactor intern sau 300 lei doar butelia cu reductorul.
O vand din lipsa de spatiu si deoarece am renuntat la plantate acum.
In Bucuresti pot sa ofer si transort. Mai ajung in weekenduri in Sibiu sau Constanta. In restul tarii ne intelegem cum as putea sa o trimit.

Pentru informatii sunati la nr. 0743 333 235 (Varol) sau mesaj aici pe privat.
O dau si la schimb, preferabil pe un acvariu cu dimensiuni  50x40x40 (Lxlxh) sau ceva asemanator + sistem profi de iluminat. Accept si alte schimburi daca ne intelegem.

2

Re: Vand sistem CO2 3kg

Dau la schimb si pe o butelie de 0,5 reincarcabila + diferenta.

3

Re: Vand sistem CO2 3kg

salut.dai butelia separat? daca da,ce pret si o poza te rog.ms

4

Re: Vand sistem CO2 3kg

Nu prea sa vrea sa dau separat. Dar daca nu gasesc sa le dau impreuna pe butelie vreau 220 lei.

5

Re: Vand sistem CO2 3kg

Sus

6

Re: Vand sistem CO2 3kg

:apl