1 Editat de Liniste22 (2015-03-09 12:14)

Subiect: Se poate inchide - multumesc pentru gazduire

Vand acvariu cu dimensiunile 50x28x38, fara zgarieturi.
Lampa Aquazonic 2 x 15 w T8, lungime 50 cm, neoane sunt roz Sera Plant Color si alb Sera Briliant Daylight, plus unul de rezerva nou, nefolosit.
Bonus 8 kg substrat alb, din hornbach 2-4 mm, plante, moss, pesti (4 endleri si 2 zebre rosii).
Pret 180 ron.
0734.302.364

Re: Se poate inchide - multumesc pentru gazduire

Se adauga si filtru extern Tetratec EX600, cu micromec si siporax.
Pret total pentru acvariu, lampa si filtru - 400 ron. Se ofera bonus tot ce am in el, substrat, plante (flame moss, alternanthera red mini, 2 red lotus mari, staurogyne repens) pestii si creveti blue jelly.

Re: Se poate inchide - multumesc pentru gazduire

Poza

Re: Se poate inchide - multumesc pentru gazduire

Salut Stefan .Dai filtrul separat ?

Re: Se poate inchide - multumesc pentru gazduire

Salut, din pacate nu am cum sa dau filtrul separat.Mai ales in conditiile in care acvariul, in acest moment, este in functiune. O sa dau filtrul separat, doar daca cumpara cineva acvariul cu lampa. Multumesc frumos.

Re: Se poate inchide - multumesc pentru gazduire

Lampa este rezervata. Acvariul se vinde cu 100 ron.

7 Editat de Liniste22 (2015-03-05 15:48)

Re: Se poate inchide - multumesc pentru gazduire

A mai ramas valabil doar acvariul (nu este home made), este cantuit.
Dimensiuni 48 x 28 x 40., lipit profesional cu silicon negru folie neagra mata pe spate aplicata impecabil, margine neagra jos.

Bonus 10 kg de substrat cu aquabasis plus sub el.

Pret 60 ron. 0734.302.364 Stefan

Sau se da cu 90 ron acvariul plus turbo skimmer Dennerle, nou, cumparat de cateva zile. Are si bonul pentru garantie.

8 Editat de Liniste22 (2015-03-08 06:03)

Re: Se poate inchide - multumesc pentru gazduire

Valabil  :sok


Acvariu cu dimensiunile 48 x 28 x 40., lipit profesional cu silicon negru, cantuit si cu folie neagra mata pe spate aplicata impecabil, margine neagra jos.

Bonus 8 kg substrat din hornbach

Pret 50 ron Tel.0734.302.364 Stefan

9 Editat de Liniste22 (2015-03-08 17:29)

Re: Se poate inchide - multumesc pentru gazduire

Valabil! Pentru cine vine astazi sa il ia, PRET 35 RON! Cu tot cu cele 8 kg de nisip.
Daca nu se da astazi, de maine va iesi de la vanzare.


0734.302.364 Stefan

10

Re: Se poate inchide - multumesc pentru gazduire

Liniste22 A scris:

Poza


  Lampa a ajuns la mine alaturi de un neon bonus. Produsele aratau si erau ambalate    impecabil.
Este a doua oara cand am cumparat produse de la Stefan si trebuie sa mentionez ca este o persoana care merita tot respectul!  :noroc

Nota 10 din partea mea! ^:)^

Leo