1 Editat de Bajenaru Florin (2015-03-12 02:48)

Subiect: Salut

Salutare baieti, ma numesc Bajenaru Florin, sunt din Constanta iar mai jos va prezint peretele meu antistres :bf


1. Acvariu 150 litri numai cu vivipari (guppy, platy, xipho, molly, molly balon,velifere) si creveti Red cherry care traiesc si se inmultesc de zor.

Re: Salut

2. Acvariu 250 litri populat cu 5 scalari, o pereche de gurami albastri, o pereche de ramirezi, tetrazone si 2 hoplo

Re: Salut

Imagine de ansamblu:

Re: Salut

Salut si bine ai venit. Frumoasa poza de ansamblu cu tot perete antistres :fok

Re: Salut

Multumesc Marius!  smile

Re: Salut

Frumusele acvarii !  :apl

Re: Salut

Multumesc Bogdivaio!  big_smile

Re: Salut

Salutare baieti!
Ma confrunt cu o dilema, nu sunt multumit de bazinul mai mare, mai exact vreau sa schimb substratul existent cu substrat negru, cuart, iar background-ul 3d de pe spate din poliester care este maro (am crezut ca o sa fie cv special) nu mi place deloc si as vrea sa l vopsesc negru, dilema este cu ce sa l vopsesc si sa l las sa se usuce cateva zile ca sa nu mi afecteze pestanii, spray urile negre auto sunt ok?

Re: Salut

Daca nu ma bagat nimeni in seama ( spun asta in spirit de gluma) eu mi am continuat nebunia si anume:
Am inlocuit backgrund ul maro cu unul negru
Am inlocuit substratul alb cu 40 kg cuart negru
Acum vin intrebarile si anume, cum sa aranjez substratul, pietrele cele doua si buturugile astfel inca sa dea un biotop mai frumos?  big_smile

Re: Salut

Am atasat si pozele dar nu stiu dc nu se vad