1

Subiect: liniste22 (Stefan)

Am achizitionat de la stefan o lampa sun sun 2*24w. Pe langa faptul ca produsul se afla intr.o stare impecabila mi s.a oferit si un bonus constand in doua neoane t5 plus mai multe plante sanatoase. Recomand cu incredere.
multumesc stefan.

Re: liniste22 (Stefan)

Multumesc frumos. Sa te bucuri de ele.

Re: liniste22 (Stefan)

Am achizitionat de la Stefan 4 creveti Red Crystal frumosi si mancaciosi, serios si prompt.

http://www.acvariidevis.ro/forum/topic/26716/vand-creveti-red-crystal/

Re: liniste22 (Stefan)

Am cumparat de la Stefan  un pachet de plante sanatoase si curate. Stefan un om de nota 10+!
Recomand pentru promptitudine si incredere ! ^:)^

Nimeni nu e nascut invatat !

Re: liniste22 (Stefan)

Multumesc Stefan,om de cuvant
http://www.acvariidevis.ro/forum/topic/26847/vand-prefiltru-sun-sun-si-siporax/

6 Editat de Disciponeloo.com (2015-05-27 21:57)

Re: liniste22 (Stefan)

Multumesc colegului Liniste22 (alias Stefan) pentru seriozitatea de care a dat dovada. Am cumparat de la el o superba lampa SunSun. Produsul arata si functioneaza super.  :fok

Re: liniste22 (Stefan)

Tranzactia cu Stefan a fost un succes.
Cioata si plantele arata super OK ,
mersi . Om serios si de cuvant.

8

Re: liniste22 (Stefan)

Am primit de la colegul acvarist, un filtru hang on si plante anubias nana petite - toate la un pret "de aproape moka".


Tot respectul pt Stefan, persoana respectabila si serioasa, iar copilul dumnealui - "un tip" de nota 20 (desi are doar vreo 50 cm - cu tot cu gluga).

catalos

Re: liniste22 (Stefan)

Un om de nota 10.   Am achizitionat creveti si cateva produse pentru care am beneficiat de reducere si bonus.

Multumesc pentru cele achizitionate, bonus, reducere si sfaturi  smile

Recomand cu placere.

10

Re: liniste22 (Stefan)

Multumesc frumos.Mi-a facut placere. Sa te bucuri de ele.

11

Re: liniste22 (Stefan)

Va salut , am achiuzitionat un capac de acvariu de la colegul Stefan, totul a decurs minunat , recomand cu incredere !

Adevarul e dincolo de noi .

12

Re: liniste22 (Stefan)

Am cumparat de la Stefan o penseta si o foarfeca curba, totul a decurs fara probleme, sper sa mai facem "afaceri" si pe viitor, nu pot decat sa recomand.