1 Editat de Marian17 (2016-03-08 23:03)

Subiect: Donez

Actualizare
Donez deci, un incalzitor Elite 50W.
Precizez ca doresc transparenta, nu este nici o jena, in fond este o donatie, deci, nu trimiteti P.M. sau E-mail, folositi optiunea Adauga mesaj.

Cei interesati de incalzitor se pot abona la donatie. Daca vor fi mai multi doritori, am sa rog un coleg de forum, sa aleaga pe cineva.

Tel. 0722800384

Re: Donez

Care este scopul acestei donatii????!!!

3

Re: Donez

Este o donatie nu o licitatie cu vanzare, deci, nu vad rostul unei intrebari.

Re: Donez

Activez de cativa ani pe forumuri si nu am vazut sa doneze cineva o suma de bani. Mi se pare cam aiurea, dar ma rog...

5 Editat de Marian17 (2016-03-03 14:17)

Re: Donez

Urmareste discutia care a luat amploare, la vanzarile mele si ai sa intelegi.

6

Re: Donez

Valabil

7

Re: Donez

valabil

Re: Donez

Cred ca era mult mai bine sa cumperi ceva si sa donezi acel lucru, un incalzitor, filtru, etc.
Dupa cum vezi nu-ti vrea nimeni banii.

Re: Donez

Eu sunt "tigan" , as dori donatia...  lol  dar nu vreau sa stric ceea ce incerci tu sa demonstrezi ci sa te sustin.
Asa ca adaug si eu, daca mi se permite, 10 ron

10

Re: Donez

Mersi pentru sustinere colegului balauru_327.
daniel1402, in ultima instanta am sa donez un incalzitor.

11

Re: Donez

Avand in vedere ca tentatia banilor este 0 in acest context, incepand cu data de 08.03.2016, donatia va fi un produs de acvaristica.
Donez deci, un incalzitor Elite 50W.

Re: Donez

cum demonstrezi ca oferi acei bani si cine te crede?

13 Editat de Marian17 (2016-03-05 19:26)

Re: Donez

Pentru gabrieltadd .
Inainte de toate, nu ti-am raspuns la P.M. pentru ca, dupa cum spuneai mai sus, cine m-ar crede? asta nu este un motiv sa fi rau, daca vrei donatia, posteaza aici, sa vada toti cei interesati de acest gest, nu pe ascuns.
Sa inteleg ca, din punctul tau de vedere, rubrica donatii este de prisos?, sau ca ar trebui redenumita ca, rubrica inocentilor?

Re: Donez

Marian17 A scris:

daniel1402, in ultima instanta am sa donez un incalzitor.

Marian, ti-am inteles intentia si cred ca procedezi mai bine donand un echipament.

15

Re: Donez

Cei interesati de incalzitor se pot abona la donatie. Daca vor fi mai multi doritori, am sa rog un coleg de forum, sa aleaga pe cineva.

Re: Donez

salut Marian17! mai mult se intelege tombola, tragere la sorti decat donatie ,donatiile se fac instant fara rezervari,etalari e.t.c , in final sa fie fara suparare nu doresc sa te simti insultat de opinia mea avem aceeasi pasiune si vreau sa ne intelegem ca niste prieteni  smile . stima,

17 Editat de Marian17 (2016-03-06 16:02)

Re: Donez

Salut,
gabrieltadd, de ce continui sa fi rau?, dupa cum am spus este o donatie, am tot dreptul sa aleg cum o fac.
Pentru linistea ta insa, iti spun ca apelez la acest gest, deorece se poate intelege ca as putea "aranja" donatia, nu inteleg care este problema in fond.
Culmea este ca tocmai tu ai dubii aici, tu care ai trimis P.M. ca doresti donatia, in ciuda faptului ca am spus ca doresc transparenta.

18

Re: Donez

valabil

19

Re: Donez

:scool

20

Re: Donez

(:|