Subiect: schimb molly balon

Disponibile 4 bucati molly balon(3f si 1m) si 3 femele mature de xipho portocaliu fiecare cu cate o fatare la activ. Se dau la schimb cu crystal red shrimp sau se vand cu 3 lei pe bucata.

Carpe Diem 0729 085 850

Re: schimb molly balon

Fotografii

Carpe Diem 0729 085 850

3 Editat de cristinucu (2016-03-06 22:55)

Re: schimb molly balon

A-ți vorbit ieri cu prietena mea la mobil și i-ați zis sa revină duminica cu un tel la ora 13:00 ,a revenit prietena astăzi cu un tel și i-ați zis ca sunați dvs la ora 5:00 PM, și a trecut de ora 5:00 și va sunat prietena mea și a-ți taxat-o fără sa ziceți nimic.

acvarist batran

Re: schimb molly balon

Din cate stiu eu in anunt scrie ca in primul rand pestii sunt disponibili pentru schimb si dabea apoi pentru vanzare, dar daca iti doresti niste pesti suni tu direct nu pui terte persoane sa faca treaba pentru tine si inca un lucru daca vrei pesti vii dula ei nu ma pui pe mine sa vin la tine acasa sub pretextul ca tu nu stii sa ajungi numai pana in punctul x. Eu am fost pana la Constanta pentru un singur peste si tu imi spui ca nu stii sa ajungi in zona 13 Septembrie.

Carpe Diem 0729 085 850

Re: schimb molly balon

Pai ea ma mai ajuta cand e de cumparat pesti, dar cand a-ti vorbit ieri cu prietena mea la tel a-ti zis ca puteti veni la APACA si acum ziceti ca trebuia sa vina ea pina la 13 Septembrie, trebuia sa spuneti de  prima  data ca nu puteti veni.
Deci nu procedati bine asa. O seara buna.

acvarist batran

Re: schimb molly balon

Anunt valabil doar in cursul saptamanii intre orele 10:00-19:00

Carpe Diem 0729 085 850

Re: schimb molly balon

Valabil pentru schimb si vanzare. Se ia in calcul orice fel de schimb inclusiv cu alti pesti(exclus guppy).

Carpe Diem 0729 085 850

Re: schimb molly balon

Multumesc pentru gazduire, topicul se poate inchide, pestii au ajuns la un coleg acvarist care stie ce insemna pasiune pentru acvaristica spre deosebire de colegul Cristinucu care are pretentii de patron si nu cunoaste ce inseamna cuvantul pasiune si care nu cunoaste nici Bucurestiul.

Carpe Diem 0729 085 850

Re: schimb molly balon

Eu sunt acvarist mai batran ca tine lol
Pun pasiune multa in acest hobby.
Dar din pacate nu ma prea deplasez in tot Bucurestiul decat pe unde am treaba.
Poate tu ai timp sa te plimbi prin tot orasul, unii mai si muncesc ca asa nu vin banii fara munca.

acvarist batran