1 Editat de cristinucu (2016-03-31 13:38)

Subiect: Inchis

Cumpar guppy, molly, xipho,neoni,zebre si platy in Bucuresti.
As prefera ca guppy,molly,xipho sa aiba 4 cm si platy 5 cm.
De ce nu mai vinde nimeni in Bucuresti guppy,molly,xipho,neoni,zebre,platy si sa fie din sectorul 6 sau Pantelimon sau nu mai sunt acvaristi care sa imi vanda si mie aceste specii de pesti???
Astept urgent  raspuns pe PM!

acvarist batran

2 Editat de viorelolt (2016-03-17 16:53)

Re: Inchis

Am de vanzare mici de calitate excelenta, confectionati din carne de porc si oaie
Mentionez ca micii nu au adaosuri de E-uri, bicarbonat s.a.
Se vand la metru.
Pret: 10 lei metru. Se ofera reducere substantiala de la un km in sus.
Micii provin de aici:
https://www.facebook.com/accesdirectoficial/videos/1123196197731168/?pnref=story
Am gresit sectiunea??? A.... scuze.
:sok
Acuma.., ca tot sunt aci.. Am de vanzare si cacareze de oaie ce pot fi folosite ca ingrasamant organic pentru fertilizarea solului. In caz de nevoie stringenta le si donez. Cacarezele se vand la bucata si se numara manual.
Pret: ne intelegem noi...
Servus

3

Re: Inchis

"Accept donatii" guppy, molly, xipho,neoni,zebre si platy in Bucuresti.
As prefera ca guppy,molly,xipho sa aiba 4 cm si platy 5 cm, "+/- 2 mm in functie de rigla, ruleta, subler".
De ce nu mai "doneaza" nimeni in Bucuresti guppy,molly,xipho,neoni,zebre,platy si sa fie din sectorul 6 sau Pantelimon "sau vecin cu mine sa mi-i aduca la scara" sau nu mai sunt acvaristi care sa imi "doneze" si mie aceste specii de pesti???
Astept urgent raspuns pe PM!

4

Re: Inchis

eu ma intreb ce-o face cu ei...ca sigur pun pariu ca in ritmul asta, de ani de zile, pe forumuri, facebook si cine mai stie pe unde, a strans zeci si chiar sute care se si mai inmultesc ca indienii smile sunt comestibili si eu n-am aflat inca ???

Re: Inchis

Bai, dar rai mai sunteti big_smile

6

Re: Inchis

lol   lol  lol

"Nici un om nu este suficient de intelept de unul singur."