1

Subiect: indrumar pentru donatii !!!

toti avem nevoie de cate o mica donatie sau avem ceva ce noua nu ne mai trebuie sau avem prea mult si dorim sa ajutam  de aceea tin sa explic cateva reguli elementare ca sa ne putem intelege ca toti oamenii si sa nu mai fie nevoie sa lungim treaba prea mult:

- se va specifica ceea ce se va oferi spre donare

- daca este o specie de planta sau pesti se va preciza denumirea acestuia

- se va posta o poza sau respectiv un link pentru a putea vizualiza produsul oferit.

-se vor lasa date de contact. neaparat, pentru ca se fac posturi kilometrice pana se afla un numar de telefon sau un ID de meesenger, eventual o adresa de intalnire.

-rog a se specifica daca se poate trimite prin posta/curierat sau nu.

- la sfarsit rog user-ul care a deschis postul respectiv sa ne spuna daca sa efectuat tranzactia sau sa anulat printr-un simplu  '' se poate inchide''

-cei care au tot timpul de oferit ceva la donatii sa specifice la inceputul postului si il vom lasa deschis permanent pentru a evita aglomerarea de posturi.

-la aceasta rubrica este interzis cersitul de genul "doresc sa imi donati, am primit un acvariu dar nu am pesti care aveti sa imi dati, etc."

pentru orice nelamuriri reclamatii sau sugestii contactati-ma sau scrieti in urmatorul topic :
http://www.acvariidevis.ro/forum/viewtopic.php?id=2917

                                                             MULTUMESC PENTRU ATENTIE

                                                     O ZI BUNA SI PESTI COLORATI SI VOINICI

2

Re: indrumar pentru donatii !!!

In momentul in care anuntul nu mai este de actualitate si trebuie inchis, pentru a ne ajuta, va rog sa editati titlul anuntului si sa scrieti : INCHIS.

Multi vad, putini cunosc !

3

Re: indrumar pentru donatii !!!

Adaugare :

La prima abatere, utilizatorul va fi ''Atentionat".
La a-2-a abatere, va fi ''Avertizat''.
La a-3-a abatere este ''OUT''.

Multi vad, putini cunosc !