Subiect: Donez acvariu cu tot cu pesti si filtru

:acv

Buna tuturor!

De curand am mostenit un acvariu care a fost al tatalui meu(a decedat de curand).


Am incercat sa ma documentez si sa le fac pestilor viata usoara dar nu prea imi ieses. Astfel incat doresc sa donez acvariul cu tot cu pesti cuiva care are cunostintele necesare si timpul necesar sa se ocupe de ei.

Dupa cum vedeti in poza sunt multi pesti (nu stiu sa va zic speciile).


Eu sunt in Bucuresti.

Va multumesc,

Dana

2 Editat de gdaniella (2017-08-10 16:54)

Re: Donez acvariu cu tot cu pesti si filtru

Buna Dana !  Din pacate poza mentionata de tine nu apare , poti sa o mai incarci  o data ?

3 Editat de c.ciprian (2017-08-11 13:38)

Re: Donez acvariu cu tot cu pesti si filtru

Buna,

Ce dimensiuni are acvariul? Poti pune o poza (aici sau pe http://imgur.com/ daca e mai mare) ?

Re: Donez acvariu cu tot cu pesti si filtru

Buna ziua  ti-am dat si eu un pm ,poti raspunde la el ?

5

Re: Donez acvariu cu tot cu pesti si filtru

Ce apareti ca sacalii cand este ceva de donat...aveti 2 posturi si va repeziti...

Re: Donez acvariu cu tot cu pesti si filtru

Ar fi bine daca ai da cateva detalii.

Re: Donez acvariu cu tot cu pesti si filtru

L3on A scris:

Ce apareti ca sacalii cand este ceva de donat...aveti 2 posturi si va repeziti...

Zise el de la inaltimea celor 25 de postari...

Re: Donez acvariu cu tot cu pesti si filtru

Bun DANA daca mai este valabil anuntu al vreau eu
lasati un nr tel si va sun sau 0737259795

Re: Donez acvariu cu tot cu pesti si filtru

buna seara, imi poti spune de cati litri este acvariul ? multumesc

10 Editat de mihail.acvarist2016 (2017-11-09 11:42)

Re: Donez acvariu cu tot cu pesti si filtru

Eu cred ca Dana  nici nu mai intra pe cont pentru ca nu raspunde la nimeni .Are doar un post deci e  clar a facut cont a scris mesajul si nu a mai intrat deloc.

Re: Donez acvariu cu tot cu pesti si filtru

daca este moca, mai vreti sa stiti dimensiunile acvariului, ce fel de pesti si alte detalii, eu nu va inteleg si va rog sa nu va suparati pe mine, dar daca vrei ceva anume intra pe rubric vanzari sau postati in anunt cu ce anume doriti la cumparari.

Re: Donez acvariu cu tot cu pesti si filtru

Omul intreaba sa vada cat de  mare este acvariul ca poate nu are mult  spatiu .Eu daca  donez un acvariu de 800l tu ai avea unde sa-l ti ?

Re: Donez acvariu cu tot cu pesti si filtru

Detaliile se obtin printrun mesaj privat. Eu am incheiat polemicile, sper ca si dumneavoastra.