21

Re: alte hobby-uri

CARRO ARMATO M13/40

22

Re: alte hobby-uri

locul de pastrare!

Re: alte hobby-uri

sa stii ca m-am apucat si eu de asa ceva si nu l-am terminat, sincer nici nu stiu cand am sa-l termin, am si eu pensule, vopsea special ,nu am aerograf, mie greu la vopsit, la lipit merge bine

nu-tzi pune mintea cu omul prost, pentru ca e odihnit

24

Re: alte hobby-uri

pune poze! daca pot te ajut cu cea mai mare placere, fac treaba asta de peste 30 de ani cu multa daruire...atat ca este putin cam scumputa! tongue

25

Re: alte hobby-uri

superbe jucarii lol...copil batran ce esti lol...ce mai,o colectie faina de replici in miniatura

P.S.vad ca tu esti virusat din mai multe parti,zau nu stiu cum mai rezisti,trebuie sa ai niste anticorpi tare rezistenti tongue

26

Re: alte hobby-uri

Bogdanele toate "joburile" astea ma relaxeaza al naibii de tare! acvariul sper sa fie ultimul din serie! tongue

Re: alte hobby-uri

pelly67 A scris:

locul de pastrare!

ai lucrat putzin , nu te-ai jucat

nu-tzi pune mintea cu omul prost, pentru ca e odihnit

Re: alte hobby-uri

mai diseara ca aparatul e la incarcat smile

nu-tzi pune mintea cu omul prost, pentru ca e odihnit

29

Re: alte hobby-uri

multe s-au dus pe apa sambetei! ...la mama acasa aveam o multime, dar anii petrecuti departe de casa parinteasca si-au spus cuvantul, si mare parte au ajuns amintiri. nu se sterg de praf cu carpa si cu pensula sau jet de aer etc. acum stau la loc sigur si se bucura de toata atentia cuvenita, doar sunt un strop de istore, nu? wink

30

Re: alte hobby-uri

spectaculos..
de unde ai luat blackbird, de mult caut o macheta cu asa ceva.. poti sa ma ajuti cu un link ceva?

31

Re: alte hobby-uri

Foarte frumoase toate Paul. Felicitari !

32

Re: alte hobby-uri

merlin21 A scris:

spectaculos..
de unde ai luat blackbird, de mult caut o macheta cu asa ceva.. poti sa ma ajuti cu un link ceva?

au in stoc la www.dinoland.ro sectiunea machete si accesorii. este indentic cu cel afisat de mine

33

Re: alte hobby-uri

moama ce tare....te superi daca de acuma te strig rangere ? smile

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

34

Re: alte hobby-uri

Foarte frumoasa si impresionanta colectie...

La muzica ma bag, la restul ... sunt neavizata...
In copilarie am avut cateva clasoare, dar azi din pacate,... nu mai stiu pe unde pot fi...

Life is better with animals... Life is better with friends

Acvariu: 115x45x50h, Prietenii mei: 2 voalati callico, Sirena & Nemo; un red cap oranda, Jimmy; un waikin, Mimi ; Toti carassius auratus.

35

Re: alte hobby-uri

deci cat de tare e. foarte frumos smile

Re: alte hobby-uri

si dupa cum spuneam dupa-amiaza, c-am asa ceva tre sa contruiesc

nu-tzi pune mintea cu omul prost, pentru ca e odihnit

Re: alte hobby-uri

si c-am atata am facut tongue

nu-tzi pune mintea cu omul prost, pentru ca e odihnit

Re: alte hobby-uri

cu alte cuvinte mai am de munca

nu-tzi pune mintea cu omul prost, pentru ca e odihnit

Re: alte hobby-uri

O pasiune mai potrivita pt femei...ceaiurile (am cateva sute de sortimente) . Ultima data am cautat un ceai vreo 4 luni....cand in sfarsit l-au primit le-am cumparat pe toate si tot imi era teama ca la vara nu o sa mai am (era un ceai de iarna). Vanzatoarea a avut un soc. Mentionez...numai ceaiuri naturale, fara arome, fara coloranti, fara alte porcarii:D
Apoi ar mai incepe sa fie vanatoarea, sau mai bine spus trasul la tinta, ca nu pot sa omor animale, dar asta mi se trage de la tata, si sper sa nu am molipsesc prea tare, ca deja sunt prea multe.:D
Apoi lumanarile...mici, mari, mirositoare, nemirositoare...le primesc la fiecare sarbatoare, aniversare, etc pt ca toti stiu ca e cadoul care nu da gres la mine smile)

...greu cu pestii, dar mai greu cu oamenii...

40

Re: alte hobby-uri

cristianalexandru A scris:

si dupa cum spuneam dupa-amiaza, c-am asa ceva tre sa contruiesc

Cristi modelul e fain tare, un bombardier sovietic! nu prea te-ai omorat cu montatul,dar ai suficient timp sa-l termini!...banuiesc ca de vina a fost acvariul!