1

Subiect: Acvariu AIO ( cu sump inclus)150x50x50, 340L display+stand+capac

Salut,

Dat fiind ca m-am despartit de ultima mea pereche de "monstri", se pune la vanzare bazinul unui prieten in care acestia au locuit. Sticla de 10 cu intarituri in H, in stare foarte buna, 2 zgarieturi fine pe fata obtinute in urma unui an de folosinta.
Bazinul vine cu capac care permite atat iluminatul cu neoane ( exista spatiu lasat liber in interiorul capacul pentru a se putea amplasa neoane) dar beneficiaza si de o zona deschisa pentru iluminat extern tip lampa, metoda pe care prietenul  meu a folosit-o pana in acest punct.
Standul este construit pe structura metalica si imbracat in PAL, blatul este nou, mult mai gros si durabil ca cel folosit initial.

Se poate vedea / ridica din zona Obor / Teiul Doamnei, pretul este de 1650 ron pentru tot pachetul si este usor discutabil.
Contact: zero773 7trei8 sapte92, Marius
Poze: Watsapp / e-mail dupa cum preferati.

Pachetul  se poate sparge si pe bucati, daca este cineva interesat, in 1.acvariu + capac si 2.stand separat.
Conditia de vanzare este ridicarea de catre viitorul posesor a pachetului din casa prietenului meu. Nu poate oferi ajutor la transport / pana la masina jos.

Ape limpezi!

2

Re: Acvariu AIO ( cu sump inclus)150x50x50, 340L display+stand+capac

Hai sus! Pretul este usor negociabil asa cum am scris.

3

Re: Acvariu AIO ( cu sump inclus)150x50x50, 340L display+stand+capac

up up