41 Editat de cristinucu (2018-10-27 07:46)

Re: Inchis

Sunt interesat sa cumpar guppy,molly velifera,xipho,platy,neoni,zebre,sae si ancistrusi  in Bucuresti din sectorul 2,4,5,6.
Mai e cineva pe aici care sa aiba de vanzare aceste specii de pesti si sa stea in sectorul 2,4,5 si 6??? :fconf  :fconf  sad
Astept raspuns pe PM numai de la cine are de vanzare!!

acvarist batran

42 Editat de cristinucu (2018-10-28 22:31)

Re: Inchis

Cumpar guppy,molly,xipho,platy,neoni sau zebre in Bucuresti din sectorul 2,4,5,6.
Mai e cineva pe aici care sa aiba de vanzare aceste specii de pesti si sa stea in sectorul 2,4,5 si 6????
Astept mesaj pe PM!!

acvarist batran

43 Editat de Qasimodo (2018-10-29 20:49)

Re: Inchis

Atentie , cred ca stimabilul coleg este agent secret........ nume de cod Fernando sau Mihail mai sunt nume pe care le foloseste , pentru a racola, guppy,molly,xipho,platy,neoni sau zebre, posibil sa antreneze pesti pentru activitati subversive.
Daca se descopera vreo celula terorista formata din guppy sau molly............. , aoleu acum imi dau seama mi s-a parut mie ca sunt urmarit de niste ancistrusi cu geamurile la acvariii fumurii, doar stau in sectorul 6...... daca nu mai comentez inseamana ca m-au prins ,ancistrusii, mai ceva ca pe Florin Salam

44 Editat de cristinucu (2018-10-30 14:03)

Re: Inchis

Ma intereseaza sa cumpar guppy,molly,xipho,platy,neoni,zebre,sae si ancistrusi  in Bucuresti din sectorul 2,4,5,6.
Deci e cineva online pe aici care sa aiba de vanzare aceste specii de pesti si sa stea in sectorul 2,4,5 si 6????? :fconf
Astept mesaj pe PM daca vinde cineva pesti din astia!

acvarist batran

45 Editat de cristinucu (2018-11-06 14:35)

Re: Inchis

Cumpar guppy,molly,xipho,platy,neoni si zebre de preferat astazi in Bucuresti din sectorul 2,4,5,6.
Mai exista cineva pe aici care sa aiba de vanzare preferabil astazi aceste specii de pesti si sa stea in sectorul 2,4,5 si 6?????  sad   sad
Astept sa ma contacti pe PM numai de la cine vinde pesti din astia!!

acvarist batran

46

Re: Inchis

Eu doar un lucru nu inteleg....noi, astia din sectoarele 1 si 3 ce kkt avem ? Sau mai bine zis ce nu avem smile ... ca deja e discriminare. Cine citeste postarile stimabilului (si nu ma indoiesc ca le citeste toata lumea de pe toate forumurile, mai nou si de pe FB) isi va face o parere proasta despre acvaristii din sectoarele 1 si 3. Asa ca prietene acvarist batran, rogu-te extinde aria de cersit si spre frumoasele sectoare 1 si 3, ca oricum in alea 4 nu prea ai succes smile

47

Re: Inchis

Valverde A scris:

Eu doar un lucru nu inteleg....noi, astia din sectoarele 1 si 3 ce kkt avem ? Sau mai bine zis ce nu avem smile ... ca deja e discriminare. Cine citeste postarile stimabilului (si nu ma indoiesc ca le citeste toata lumea de pe toate forumurile, mai nou si de pe FB) isi va face o parere proasta despre acvaristii din sectoarele 1 si 3. Asa ca prietene acvarist batran, rogu-te extinde aria de cersit si spre frumoasele sectoare 1 si 3, ca oricum in alea 4 nu prea ai succes smile


Aveti pesti urati in sectoarele 1 si 3, umbla vorba in celelalte 4 sectoare smile))
(glumesc, sper sa intelegi)

Omului probabil ii e mai la indemana sa ma puna pe mine in miscare din sectorul 4 decat pe tine din s1 sau s3. Si cand i-am oferit o femela de flowerhorn ca donatie nu mi-a raspuns, ar fi facut casa super buna cu guppy aia..... :stupid  :stupid  :stupid

48

Re: Inchis

Eu am impresia ca stimabilul coleg , de fapt habar nu are ce isi doreste , cred ca ii place sa fie bagat in seama , tiinand cont ca pe toate forumurile posteaza acest anunt, ciclic, mai ales ca si-a extins activitatea si pe olx , FB , etc, cinste moderatorilor ca au nervii tari cu acest tip de oameni.
Domnule acvarist batran , ai de gand sa ne lasi in pace  si sa termini cu aceste anunturi?????

49 Editat de cristinucu (2018-11-09 10:31)

Re: Inchis

Sunt interesat sa cumpar de preferat astazi guppy,molly velifera,xipho,platy,neoni si zebre in Bucuresti din sectorul 2,4,5,6.
Mai exista cineva pe aici care sa aiba de vanzare preferabil astazi aceste specii de pesti si sa stea in sectorul 2,4,5 si 6????? sad  sad
Astept sa ma contactati pe PM!

acvarist batran

50 Editat de cristinucu (2018-11-09 21:27)

Re: Inchis

Cumpar de preferat astazi guppy,molly,xipho,platy,neoni sau zebre in Bucuresti din sectorul 2,4,5,6.
E  cineva pe aici care sa aiba de vanzare preferabil astazi aceste specii de pesti si sa stea in sectorul 2,4,5 si 6????
Astept mesaj pe PM de la cine vinde pesti din astia.

acvarist batran

51

Re: Inchis

astazi 19.27. ....te si vad calatorind in sectorul 5, zona ferentari dupa 2 guppy pe intuneric smile

52 Editat de cristinucu (2018-11-13 12:17)

Re: Inchis

Sunt interesat sa cumpar de preferat astazi guppy,molly velifera,xipho,platy,neoni si zebre in Bucuresti din sectorul 2,4,5,6.
Mai exista cineva pe aici care sa aiba de vanzare preferabil astazi aceste specii de pesti si sa stea in sectorul 2,4,5 si 6?????  :fconf
Astept mesaj pe PM de la cine are de vanzare!!

acvarist batran

53 Editat de cfrtriaj (2018-11-12 04:58)

Re: Inchis

Am neoni de vanzare. 4 lei bucata.vrei?? Ți aduc la poștă in piata la Veteranilor.e bine!! Am numai 27 de bucăți si nu ai dau decat pe toți o dată.

54 Editat de cristinucu (2018-11-16 08:59)

Re: Inchis

Cumpar de preferat astazi guppy,molly,xipho,platy,neoni si zebre in Bucuresti din sectorul 2,4,5,6.
Mai exista cineva pe aici care sa aiba de vanzare preferabil astazi aceste specii de pesti si sa stea in sectorul 2,4,5 si 6??? :fconf  sad
Astept mesaj urgent pe PM!!

acvarist batran

55

Re: Inchis

Am neoni de vânzare

56 Editat de cristinucu (2018-11-19 14:39)

Re: Inchis

Sunt interesat sa cumpar de preferat astazi guppy,molly,xipho,platy,neoni si zebre in Bucuresti din sectorul 2,4,5,6.
Chiar nu mai exista nimeni  pe aici care sa vanda aceste specii de pesti si sa stea in sectorul 2,4,5 si 6?????? sad
Astept mesaj pe PM de la cine are de vanzare!

acvarist batran

57 Editat de cristinucu (2018-11-20 14:48)

Re: Inchis

Cumpar de preferat astazi guppy,molly,xipho,platy,neoni si zebre in Bucuresti din sectorul 2,4,5,6.
Dar chiar nu mai e nimeni pe aici care sa aiba de vanzare preferabil astazi aceste specii de pesti si sa stea in sectoarele 2,4,5 si 6????? :fconf  sad  sad
Astept mesaj de la cine vinde aceste specii de pesti!!

acvarist batran

58 Editat de cristinucu (2018-11-23 12:02)

Re: Inchis

Sunt interesat sa cumpar de preferat astazi guppy,molly velifera,xipho,platy,neoni si zebre in Bucuresti din sectorul 2,4,5,6.
Chiar nu mai exista nimeni  pe aici care sa vanda aceste specii de pesti si sa stea in sectorul 2,4,5 si 6???? sad  :pls
Astept mesaj  pe PM de la cine are de vanzare!!

acvarist batran

59 Editat de cristinucu (2018-11-25 12:27)

Re: Inchis

Cumpar de preferat astazi guppy,molly,xipho,platy,neoni si zebre in Bucuresti din sectorul 2,4,5,6.
Mai exista cineva online pe aici care sa aiba de vanzare preferabil astazi aceste specii de pesti si sa stea in sectorul 2,4,5 si 6????
Astept mesaj pe PM!!

acvarist batran

60

Re: Inchis

Nu va mai obositi , colegul are nevoie de supravegherea acvaristiilor in halate albe ,de pe sos Oltenitei, internare pe viata ...halatu cat e halatu