Subiect: Vand acvarii cu tot ce contin

Sunt foarte nevoit sa plec din tara o perioada de aceea voi incepe cu o intrebare mai speciala aici pentru iubitori de animale mai exact am un pui de catelusa rasa amestecata din mama Jack Russell terier tatal se pare ca e o rasa mai mare dar nu stiu ce este varsta 6 luni e foarte inteligenta, asculta atent poate fi o bijuterie pentru cine o doreste are in jur de 10 kg 
manaca bine orice este o fetita superba va rog daca doreste cineva o dau cu toata dragostea gratis eu nu o mai pot tine iar pe strada ar ajunge la hingheri  va rog pe toti care cititi daca puteti ajuta doar reali iubitori  va rog foto la cerere whatsup 0764589651
Vand Acvariu 54L cu toate vietatile din el  : Melci assasini, Creveti red cherry, in jur de 9 - 10 pesti molly, platy, macropodus multe plante cryptocoryne, si alte plante easy
Fotografii si alte amanunte la cerere whatsup 0764589651
despre  numarul melcilor si crevetilor pot spune ca sunt multi  60+
substrat (Manado) pot  sa fie numarati doar daca as inchide acvariul dar prefer sai  vand cu totul, acvariul nu este nou are multe zgarieturi nu il includ la pret doar ce este in descriere 
Mai am de dat un Acvariu Hailea F60 foarte bine intretinut dau si un capac nou de rezerva dar are o problema la droser anume inchide lampa dupa circa 10 minute nu cunosc problema.
pret 200 acvariul fara zgarieturi sau alte probleme
Pret pentru prima descriere pretul ar fi 170  ambele acvarii 350
cine doreste poate veni la piața Resita ca reper