Subiect: Bine v-am gasit!

Salutari! Sunt @Schlaffen... smile
1. Acvariu de 500l - echinodorusi - zosterifolia + neoni - farlowella - cory trilineatus - rami - atyopsis mollucensis - sae - si in vitor discusi pt ca mai am ceva de setat pe la el
2. Acvariu 65l - Cardamina lyrata - tenellus + dwarf puffers (tetraodoni pitici si grasuni)
3. Ma intereseaza creveti (Amano)
4. Viitor proiect paludariu + tritoni cristatus si vulgaris (si ideal ar fii dar nu cred ca gasesc la noi marmoratus) Deci daca pe forumul asta gasesc interesati de discutii pe tema asta as fi bucuros...

Noi nu mostenim acest pamant, il imprumutam de la copiii nostri.

Re: Bine v-am gasit!

Bine ai venit printre noi. Speram ca deacum inainte, aici sa gasesti toate informatiile de care ai nevoie. Te asteptam Duminica in Plazza Romania la ora 14.30, daca nu dai de noi acolo ne auzim la un telefon 0723371921

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: Bine v-am gasit!

Schlaffen....astept sa imi bagi id pe mess !! Prea tare acvariul tau din ce ne-ai aratat !! Bafta in continuare !!

In natura nu exista lucru frumos sau urat !! Totul este spectaculos sau mai putin spectaculos !

Re: Bine v-am gasit!

Multumesc public lui Florin (care merita ciufulit, ah si minim o bere) ca mi-a dat gaura in acvariu cool  Apropo m-a plimbat cu fishmobilul! lol

Noi nu mostenim acest pamant, il imprumutam de la copiii nostri.

Re: Bine v-am gasit!

misto dk Florin iti da tie gauri.....:P:lol: !!  Apropo, Florine pune si tu poza pe forum cu fishmobilul !!

In natura nu exista lucru frumos sau urat !! Totul este spectaculos sau mai putin spectaculos !

6

Re: Bine v-am gasit!

schlaffen ma ajuti nene si pe mine sa-mi fac  acvariu?

Re: Bine v-am gasit!

pune poze cu gaurile sa vedem si noi tongue big_smile

Re: Bine v-am gasit!

Florinel (iti spun asa de acum daca nu te superi ca sa facem deosebirea smile ) o sa pun poze cand e gata... deja am construit acvariul unde o sa pun mediile de filtrare pe masura spatiului de sub masa acvariului si discutam si duminica despre niste medii de filtrare.. iar la final o sa pun mai multe poze si din timpul constructiei etc..
Icsim te ajut cu placere.. inclusiv Florinel dupa cum ai vazut..

Noi nu mostenim acest pamant, il imprumutam de la copiii nostri.

Re: Bine v-am gasit!

Florin.Mazilu A scris:

pune poze cu gaurile sa vedem si noi tongue big_smile

vad ca iti sta mintea numai la gaurele

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: Bine v-am gasit!

Fiecare la ce viseaza...:))

In natura nu exista lucru frumos sau urat !! Totul este spectaculos sau mai putin spectaculos !

11

Re: Bine v-am gasit!

Il spunem lu Niko daca nu ne aduce cativa puiuti de creveti tongue

Noi nu mostenim acest pamant, il imprumutam de la copiii nostri.

Re: Bine v-am gasit!

asa ma railor ma da-ti in gat a? bravo ma tradatorilor.
nu va sabotez eu duminika, le zic lu aia de la bgs ca aveti bombe in pungile cu plante lol:lol::lol::lol::lol:

13

Re: Bine v-am gasit!

bombe, bomboane, bonibon... tot arsenalul big_smile

Noi nu mostenim acest pamant, il imprumutam de la copiii nostri.

Re: Bine v-am gasit!

Care va-ti pus rau cu colegii din concurs a-ti incurcato....:) Asa ca nu mai radeti voi prea mult ! tongue

In natura nu exista lucru frumos sau urat !! Totul este spectaculos sau mai putin spectaculos !