Subiect: salutare

va salut ,Numele meu este Cristian gheorghe,sunt din bucuresti si am un acvariu de apa dulce de 160l.

2

Re: salutare

bine ai venit....vei gasi o comunitate misto aici....

insa nu poti veni cu "mana goala"....:P trebuie sa vii cu pozele acvariului tau lol

?

3

Re: salutare

Bine ai venit printre noi si dupa cum zice colegul asteptam picanteriile, nu de alta dar ne place povestea.

4

Re: salutare

Bine ai venit! smile

Nu mai am ce sa spun decat.... astept foto... smile cu detalii: ce echipament, plante, vietati, de cand e setat... etc

Life is better with animals... Life is better with friends

Acvariu: 115x45x50h, Prietenii mei: 2 voalati callico, Sirena & Nemo; un red cap oranda, Jimmy; un waikin, Mimi ; Toti carassius auratus.

5

Re: salutare

cristian g A scris:

va salut ,Numele meu este Cristian gheorghe,sunt din bucuresti si am un acvariu de apa dulce de 160l.

Bine ai venit! Esti cam retinut cu prezentarea, asteptam detalii (nu neaparat picante) despre acvariul tau. Speram sa devii si sa devenim mai bogati, acum ca esti printre noi.

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

6

Re: salutare

bine ai venit langa noi. numai bine

Re: salutare

acvariul
100cm/40cm/40cm (tip hornbach)
capac home made instalatie 4 neoane,puse doar 3.
Pietris 2-3mm
filtre interne un resun 2500 si un hailea (sper sa renunt la ele si sa imi iau unul extern,oricum pana una alta isi fac treaba)
http://i661.photobucket.com/albums/uu337/gik_000/DSCF1020.jpg

o poza mai veche

8

Re: salutare

Bine ai venit,aici vei avea tot sprijinul colegilor.

9

Re: salutare

Pfuuiii... da' din ce se vede arata foarte bine... Felicitari!
Si ai si-un background interesant..

Life is better with animals... Life is better with friends

Acvariu: 115x45x50h, Prietenii mei: 2 voalati callico, Sirena & Nemo; un red cap oranda, Jimmy; un waikin, Mimi ; Toti carassius auratus.

10

Re: salutare

Per ansamblu arata bine, dar pacat ca nu ai pus o poza mai mare sa vedem si noi detaliile si mai fa-ti curaj si mai da niste detalii (flora, fauna, tip de lumina, fertilizare daca folosesti, etc)

Re: salutare

va multumesc  pentru o primire asa calduroasa

12

Re: salutare

cristian g A scris:

acvariul
100cm/40cm/40cm (tip hornbach)
capac home made instalatie 4 neoane,puse doar 3.
Pietris 2-3mm
filtre interne un resun 2500 si un hailea (sper sa renunt la ele si sa imi iau unul extern,oricum pana una alta isi fac treaba)
http://i661.photobucket.com/albums/uu33 … CF1020.jpg

o poza mai veche

Bravo! Banuiesc ca vrei sa ajungi departe. Pentru tine drumul nu va fi f. lung, potentialul exista.

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

13

Re: salutare

Welcome ! Incarca unceva poza si da-ne linkul sa vedem mai marisor ce ai tu acolo

14

Re: salutare

Bine ai venit Cristi, foarte frumos acvariul. Te pricepi la decorat si este foarte verde. Poti sa mai adaugi niste poze mai mari. Oricum ape limpezi si sa auzim numai de bine.

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

Re: salutare

multumesc andi.Cu poze voi reveni peste 2 zile.
Ape limpezi!!