Subiect: duminica 15.02.2009 plazza romania

deci cine vine? (am inceput sa ne inmultim lol )
incerc sa mai aduc pui de anubias tongue
daca vrea cineva melci de substrat am cu sutele lol

Re: duminica 15.02.2009 plazza romania

Timpu asta e figura mare, deloc nu avem timp sa vorbim tot ce ne pofteste inima, nici 1% din subiecte nu am acoperit  roll

Noi nu mostenim acest pamant, il imprumutam de la copiii nostri.

Re: duminica 15.02.2009 plazza romania

poate e mai bine ca asa ca daca am discuta totu la o singura intalnire ce motiv ar mai avea urmatoarea wink

Re: duminica 15.02.2009 plazza romania

ai dreptate dar parca e invers niciodata parca nu acopar toate subiectele si mereu se aduna altele.. dar nu ma plang big_smile

Noi nu mostenim acest pamant, il imprumutam de la copiii nostri.

Re: duminica 15.02.2009 plazza romania

Eu ma anunt prezent

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: duminica 15.02.2009 plazza romania

Intrebare tampita: De ce duminica? Mi se pare mai comod sambata......unii din noi duminca isi pregatesc copiii de scoala ( calcat haine, bla.bla.bla-uri).Ma bucura faptul ca sunt multi useri din Dr Taberei ( acvaristica asta e boala grea de tot...mai a dracu` decat fumatul, bautul.....)

Re: duminica 15.02.2009 plazza romania

unii lucreaza si sambata si m-am gandit ca duminik e zii libera "universala".
mie imi e indiferent big_smile

Re: duminica 15.02.2009 plazza romania

Hai sa facem in felul urmator, fiecare ce vine la intalnire saptamana aceasta sa spuna cand ar prefera sambata sau duminica, va ramane stabilita ziua in care se vor anunta mai multi pana vineri ora 20.00.

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: duminica 15.02.2009 plazza romania

eu las la aprecierea voastra ca sunt liber in tot week-endul big_smile

10

Re: duminica 15.02.2009 plazza romania

Duminica cred ca e mai oke pentru toti.. deci asta e votul meu smile

Noi nu mostenim acest pamant, il imprumutam de la copiii nostri.

11

Re: duminica 15.02.2009 plazza romania

Si apropo! Sa facem si noi `neshte` poze cand ne strangem in efectiv complet big_smile

Noi nu mostenim acest pamant, il imprumutam de la copiii nostri.

Re: duminica 15.02.2009 plazza romania

deci cine se prezinta? mai iau anubias si valisnernia?

13

Re: duminica 15.02.2009 plazza romania

eu vin prezent ..:) .. adumi si mie sad    a aaduceti-mi nucaaa de ccoccoss bueeyy .. salut;)

Re: duminica 15.02.2009 plazza romania

scz pt ca data trecuta nu am fost prezent....poate ca nici nu s-a simtit lipsa mea, dar mia zis razvan ca a-ti fost multi si mie unu mi-a cam parut rau !! eu ma anunt prezent!! Poate ma pricopsiti si pe mine cu ceva plante:D...vrea careva niste Pangasius albi? Sanatate la pasari !!:P

In natura nu exista lucru frumos sau urat !! Totul este spectaculos sau mai putin spectaculos !

15

Re: duminica 15.02.2009 plazza romania

Salutare! Ma anunt si eu prezent si duminica asta. Mie imi este bine duminica...as fi preferat un pic mai tarziu sau o zi in cursul saptamanii, pe seara, insa la cate avem de vorbit..nu ar ajunge sa ne vedem seara, cred ca cel mai bine ar fi in jurul pranzului si totusi, duminica pare o idee buna. Eu sambata nu pot ajunge, decat foarte rar.

16 Editat de Florin.Mazilu (2009-02-15 02:07)

Re: duminica 15.02.2009 plazza romania

deci iau valisnernia aia mare?
@bogdan normal ca ti-am simtit lipsa, nu ti-a zis razvan ca am intrebat de tine ?? big_smile

Re: duminica 15.02.2009 plazza romania

Florin.Mazilu A scris:

deci cine se prezinta? mai iau anubias si valisnernia?

Daca ai mai mult anubias...si  te deranjeaza....incerc sa te scap de el:)

18

Re: duminica 15.02.2009 plazza romania

Florin, daca vrei neaparat sa scapi de ea, ia-o cu tine. Multumesc mult!

Re: duminica 15.02.2009 plazza romania

nu vreau sa scap de ele vreau sa va ajut pe voi big_smile ca eu donez acum si peste 2 luni donatii si voi altora wink.
Incerc sa ajut si eu pe toata lumea tongue
cine mai are plante pe care vrea sa le arunce sa le aduca si se gaseste cineva sa le ia.

@icsim vezi ca iau nuca, sa vii lol:lol:

Re: duminica 15.02.2009 plazza romania

imi cer scuze ca nu am avut cum sa ajung....am avut niste ,,invitati`` neinvitati.Poate duminica viitoare.Stau la american beer house