Subiect: Ajutati-ma

Am observat ca acvariul meu are 2 zgarieturi si mor de ciuda. Exista ceva in comert care sa ma ajute sa  scap de ele? \multumesc!:)

Nimeni nu e nascut invatat !

2

Re: Ajutati-ma

acum incearca cu polishatul. ca la faruri si parbrize. depinde si de cat de zgariat este.

Re: Ajutati-ma

pfuuu. Dar nu exista nicio solutie? Ceva de genu, cum este la vopseaua masinilor...:(

Nimeni nu e nascut invatat !

4

Re: Ajutati-ma

singura varianta este cea a lui "coco"
doar ca trebuie sa-ti iei solutie de polish destinata in exclusivitate geamurilor si daca sunt adanci zgarieturile manual oricum nu o sa-ti iasa

Pacea eterna nu va dainui pe pamânt decât atunci când ultimul om îl va ucide pe penultimul - "Mein Kampf"

Re: Ajutati-ma

2uby A scris:

singura varianta este cea a lui "coco"
doar ca trebuie sa-ti iei solutie de polish destinata in exclusivitate geamurilor si daca sunt adanci zgarieturile manual oricum nu o sa-ti iasa


Multumesc mult pentru raspuns! O sa incerc sa achizitionez un alt acvariu.

Nimeni nu e nascut invatat !

6

Re: Ajutati-ma

daca nu e zgariata intoarce partea din spate

7

Re: Ajutati-ma

Exista o solutie speciala pentru fisurile parbrizelor( mai mici de 7-8 cm)care stopeaza si acopera fisura.Pe vis a vis de trezoreria de la Dimitrov este un service care monteaza-repara parbrize,lunete,geamuri laterale.Ma mir ca ce-i care au masini....0 parte dintre ei...nu stiu asta.In speranta ca am fost de ajutor va doresc o seara buna !