41

Re: Royal Blue HM

Lucia A scris:

Multa sanatate si sa ne pui si o fotografie de grup cu toata clasa.
Sa vedem si noi cum si unde locuiesc.... atatea frumuseti.

Cred ca e ca si un bloc intreg locuit de super modele..:)

Echipa de masculi. smile

42

Re: Royal Blue HM

HA ! Ce mortal ...ce bibelouri, ce decoratiuni ieftine, uite aici exemplu de decoratiuni de interior wink
Super !

43 Editat de Lucia (2010-06-07 17:15)

Re: Royal Blue HM

Ce draguti sunt!!!! smile smile smile


Ce fain! Ai pus casutele baietilor prima data... smile)

Life is better with animals... Life is better with friends

Acvariu: 115x45x50h, Prietenii mei: 2 voalati callico, Sirena & Nemo; un red cap oranda, Jimmy; un waikin, Mimi ; Toti carassius auratus.

44

Re: Royal Blue HM

Lucia A scris:

Ce draguti sunt!!!! smile smile smile Ce fain! Ai pus casutele baietilor prima data... smile)

pai Lucica ...nu era normal ca baietii sa fie primii?!? smile

45

Re: Royal Blue HM

pelly67 A scris:
Lucia A scris:

Ce draguti sunt!!!! smile smile smile Ce fain! Ai pus casutele baietilor prima data... smile)

pai Lucica ...nu era normal ca baietii sa fie primii?!? smile

Ba da... smile "Gentlemen first!" ..:lol: Da, asta e adevarul.. in natura masculii ocupa primul loc in estetica... asta e...:)

Life is better with animals... Life is better with friends

Acvariu: 115x45x50h, Prietenii mei: 2 voalati callico, Sirena & Nemo; un red cap oranda, Jimmy; un waikin, Mimi ; Toti carassius auratus.

46

Re: Royal Blue HM

Pai...cele 5 acvarii aliniate sunt cu baieti. Acvariile cu femele le am raspandite prin camera. smile

47

Re: Royal Blue HM

pfuaii. nu am zis nimic de cand ai postat pentru ca numai acum mi-am revenit din uluiala. frumos.

48

Re: Royal Blue HM

foarte frumosi Betta-nii tai smile
pot spune ca detin si eu un Royal blue dar nu este asa de infoiat ca al tau  smile
Sa ai parte de Betta-ni  :noroc  :apl wink  si daca reusesti sa inperechezi Betta Hm Bf sunt dispus sa cumpar si eu unul smile !

49

Re: Royal Blue HM

Frumosi! Sa-ti traiasca si la cati mai multi pui  :bf  :crap  :of  :acv ! Ceea ce apreciez e ca le-ai dat o casuta demna, spatioasa. Felicitari  :sok !

Asociatia italiana betta

http://www.aibetta.it/

50

Re: Royal Blue HM

Au trecut 5 luni de când nu ai mai intrat Cosmine! :scool  Ne e dor de peștișorii tai! tongue