21

Re: al meu acvariu

simpaticilor.....
m-ati facut sa zimbesc. ca sa va dau mai multe detalii despre mine, tinar am fost odata, acum am 31..:)

"Iar cind noi nu vom mai fi....vor fi altii"

Re: al meu acvariu

Felicitari ai un acvariu superb chiar imi place.Poate ajung si ceva plante de ale tale pe la mine in acvariu.Multa bafta.

23

Re: al meu acvariu

"Mosule" ai un acvariu plin de culoare...chiar daca nu ai mizat pe un design anume ai iesit ceva placut ochiului..bafta in continuare! cool

24 Editat de bobi (2010-06-01 21:54)

Re: al meu acvariu

domnu cosmin: am o vaga impresie sau ne cunoastem?:)

clujeanul bogdivaio ma apreciaza:)) multumiri!

"Iar cind noi nu vom mai fi....vor fi altii"

Re: al meu acvariu

Da ne cunoastem.Am vorbit cu tine la telefon cind ati fost la examen iscir cu domnul Sandu.Si nu ma mai domni ca sunt mai mic de cit tine 29 ani.

26

Re: al meu acvariu

vezi ce mica e lumea? sau internetu?:)

"Iar cind noi nu vom mai fi....vor fi altii"

27 Editat de lup cosmin (2010-06-01 23:25)

Re: al meu acvariu

Team cautat la adresa care mi-ai dato dar nu am reusit sa te gasesc.Ai un acvariu superb.Ti-am zis poate ajung niste plante de la tine la mine in acvariu ce zici.

28 Editat de Baracuda (2010-06-01 22:08)

Re: al meu acvariu

bobi A scris:

simpaticilor.....
m-ati facut sa zimbesc. ca sa va dau mai multe detalii despre mine, tinar am fost odata, acum am 31..:)

Deh, una calda, una rece, cred ca asta este "stilul" nostru, al celor de pe acest forum. Important este ca pina acum rezultatele stilului au fost benefice, cine a vrut si a putut, a cistigat mult din alternanta intre critici si laude. Te simt un pic crispat in urma primirii de care ai avut parte. smile Pentru citiva dintre noi 31 de ani reprezinta virsta propriilor copii, in consecinta, lasa un pic "garda mai jos" si considera ca toti vor sa se apropie de tine cu ginduri bune. Tu vei decide cit de mult ai nevoie de aceste ginduri. smile

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

29

Re: al meu acvariu

ei n-ai reusit....
n-ai vrut...:) ym:bobiciupe

cu plantele momentan nu promit nimic. azi mi-am incercat calitatile de frizer si am donat rezulatele unor prieteni. dar se poate rezolva, in sa zicem 2 saptamini

"Iar cind noi nu vom mai fi....vor fi altii"

30

Re: al meu acvariu

bradaqua: de ginduri bune toti avem nevoie. nu sunt crispat deloc, m-au calit altii pe alte forumuri. desi nu cunosc pe nimeni personal de pe acest forum, nu se stie niciodata cind ai nevoie de un prieten in carne si oase nu doar virtual. sunt o persoana comunicativa, imi place interactiunea, basketul, formatia iris si acvaristica.
ordine aleatoare...:)

"Iar cind noi nu vom mai fi....vor fi altii"

31 Editat de Lucia (2010-06-01 22:50)

Re: al meu acvariu

pelly67 A scris:
narcis.b A scris:

Pai daca nu te-ai gandit la nimic,dupa propria-ti parere,totul e ok inclusiv blixele,si toate sunt aranjate asa cum vrei tu,care e intrebarea si in ce scop? Teoretic nu vroiam sa intervin,dar ti-ai dorit sa auzi si altceva iata altceva smile

Narcis eu cred ca omu' este un tip boem care cu mai multe sau mai putine cunostinte a reusit ce altii se chinuie sa faca de ani intregi si mii de vorbe aruncate in vant!
Oricum pentru startul luat este demn de laude mai ales ca fiind si receptiv (eu asa l-am perceput) va devenii un candidat de luat in seama!
trio-ul Constanta-Cluj-Bucuresti isi arata inca odata puterea!

Din "trio-ul" asta lipseste Ramnicu Valcea! smile Sper, sa nu se supere de nimeni pe acest offtopic. smile

Life is better with animals... Life is better with friends

Acvariu: 115x45x50h, Prietenii mei: 2 voalati callico, Sirena & Nemo; un red cap oranda, Jimmy; un waikin, Mimi ; Toti carassius auratus.

32

Re: al meu acvariu

Esti o dulce Lucia!...scuze o mare Doamna! Multumesc frumos pentru apreciere!

33

Re: al meu acvariu

Evident Paul mi-a luat-o inainte! Da ,Lucia ,perla forumului,nimeni n-ar putea sa se supere pe tine no way!

34

Re: al meu acvariu

acum vorbim oare de ceva Antanda? sa stiu si eu de ce parte a baricadei sa stau....
Nu am prea stat mult pe acest forum, trebuie sa ma obisnuiesc cu regulile nescrise...

"Iar cind noi nu vom mai fi....vor fi altii"

35

Re: al meu acvariu

nu sunt reguli deoarece ne bazam pe bunul simt si pe glume. deci daca te simti in stare de astea doua hai cu noi.:lol::lol::lol::lol:

36

Re: al meu acvariu

cine este Antanda? ai pomenit ceva de baricada,deci ai vrut sa spui Antanta/Tripla Intelegere tongue
Bobi singura regula nescrisa este fair play-ul restul sunt scrise toate de admin la inceputul forumului wink

37 Editat de bobi (2010-06-02 18:48)

Re: al meu acvariu

din moment ce din simplu membru am inceput sa si postez, parca ma incearca dorinta de a incerca.
smile:):):)
antanta- corect. greseala de tipar...:)

"Iar cind noi nu vom mai fi....vor fi altii"

38

Re: al meu acvariu

Paul si Narcis sunteti foarte draguti,:) dar nu va pot raspunde lol.. fiindca se supara Bobi si nici nu vreau sa-i stric postul sad... Scuze!:P

Life is better with animals... Life is better with friends

Acvariu: 115x45x50h, Prietenii mei: 2 voalati callico, Sirena & Nemo; un red cap oranda, Jimmy; un waikin, Mimi ; Toti carassius auratus.

39

Re: al meu acvariu

nu ma supar. poti sa spui linistita. desi mai bine mi-ati spune unde gasesc ceva prosepinaca.:))

"Iar cind noi nu vom mai fi....vor fi altii"

40

Re: al meu acvariu

bobi A scris:

nu ma supar. poti sa spui linistita. desi mai bine mi-ati spune unde gasesc ceva prosepinaca.:))

ProseRpinaca, si eu caut, pot sa spun de mult timp. Deocamdata nu am gasit, daca primesc ceva vesti, impartim...:) Incearca si pune un post la cumparari, poate ai mai multe sanse.

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!