181

Re: Concurs world cup

Sau s-ar putea ca celui care castiga premiul sa nu-i mai vina tricoul....din varii motive  :smoke oricine ar fi el  :noroc

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

182

Re: Concurs world cup

Andi eu raman optimista tongue sunt sigura ca cine va castiga, va primi cadoul bine meritat din partea acvariidevis nu-i asa? big_smile

Under the sea, under the sea
Darling it's better down where it's wetter
Take it from me
Out in the sun they slave away
While we're devoting full time to floating
Under the sea....

Re: Concurs world cup

Andi66 A scris:

Sau s-ar putea ca celui care castiga premiul sa nu-i mai vina tricoul....din varii motive  :smoke oricine ar fi el  :noroc

Si care ar fi aceste motive? Cati dintre cei care au castigat premii pe acest site nu le-au primit? Asta chiar sunt curios sa imi spuna cine nu aprimit premiile. Iti spun eu alt ceva peste 50% dintre ei nu au dat nici macar un semn sa spuna ca au ajuns premiile sau poate un multumesc insa nici premiile nu s-au intors inapoi, motiv pt prin care inteleg ca au primit premiile insa nu au avut bunul simt de a da un semn, alt ceva?
Iar toate aceste premii sau dat fiinca a fost placerea noastra si nu o obligatie.

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

184

Re: Concurs world cup

acvariidevis A scris:
Andi66 A scris:

Sau s-ar putea ca celui care castiga premiul sa nu-i mai vina tricoul....din varii motive  :smoke oricine ar fi el  :noroc

Si care ar fi aceste motive? Cati dintre cei care au castigat premii pe acest site nu le-au primit? Asta chiar sunt curios sa imi spuna cine nu aprimit premiile. Iti spun eu alt ceva peste 50% dintre ei nu au dat nici macar un semn sa spuna ca au ajuns premiile sau poate un multumesc insa nici premiile nu s-au intors inapoi, motiv pt prin care inteleg ca au primit premiile insa nu au avut bunul simt de a da un semn, alt ceva?
Iar toate aceste premii sau dat fiinca a fost placerea noastra si nu o obligatie.

Florine departe de Andi gândul asta! El se referea la dimensiuni  lol unii se mai ingrasa, alții slăbesc  :sok

185

Re: Concurs world cup

Andi66 A scris:

Sau s-ar putea ca celui care castiga premiul sa nu-i mai vina tricoul....din varii motive  :smoke oricine ar fi el  :noroc

si eu cred la fel  :sok  insa cred ca e masura mea  lol  lol  lol

?

186

Re: Concurs world cup

eu cred ca imi vine ca si turnat pe mine big_smile

187 Editat de Andi66 (2010-07-15 23:04)

Re: Concurs world cup

acvariidevis A scris:
Andi66 A scris:

Sau s-ar putea ca celui care castiga premiul sa nu-i mai vina tricoul....din varii motive  :smoke oricine ar fi el  :noroc

Si care ar fi aceste motive? Cati dintre cei care au castigat premii pe acest site nu le-au primit? Asta chiar sunt curios sa imi spuna cine nu aprimit premiile. Iti spun eu alt ceva peste 50% dintre ei nu au dat nici macar un semn sa spuna ca au ajuns premiile sau poate un multumesc insa nici premiile nu s-au intors inapoi, motiv pt prin care inteleg ca au primit premiile insa nu au avut bunul simt de a da un semn, alt ceva?
Iar toate aceste premii sau dat fiinca a fost placerea noastra si nu o obligatie.

Sefu'.....agitatie maxima, de ce ?
De vina e limba romana, cand am spus ca "s-ar putea sa nu-i mai vina" ma refeream la masuri, dimensiuni, etc. si s-a vrut a fi un raspuns in contexctul discutiei cu "allexya" (suntem 5530 de useri...mai avem putin de asteptat, am votat doar 9 :sok pai atunci crezi ca terminam pana la campionatul urmator?  lol  lol).
Departe de mine gandul ca as vrea sa banuiesc pe cineva sau sa acuz, mai ales ca nu am probe si nu fac asa ceva.....am vrut doar sa pastrez tonul glumet al topicului.
Imi pare rau pentru confuzia creata, data viitoare am sa si citez si eventual dau explicatii suplimentare  :noroc

PS: vad ca nici colega "allexya" nu m-a inteles, mai mult.....pune si paie pe foc  lol  lol  lol

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

188

Re: Concurs world cup

Da, cam multa agitatie pe-aici, seful a zis-o clar, cine ghiceste echipa care va lua cupa, se alege cu un tricou. Acuma inteleg ca toata lumea ar vrea, dar nu se poate, deci sa inteleg un lucru, tre sa astept pana vor vota toti 5530 ?! va rog sa nu raspundeti, era doar o intrebare retorica.

Cat despre multumiri sau feedbackul pozitiv asupra premiului, cred ca am facut-o prin mai multe topicuri (ma simteam nevoit sa precizez asta).

189

Re: Concurs world cup

Avatar A scris:

Da, cam multa agitatie pe-aici, seful a zis-o clar, cine ghiceste echipa care va lua cupa, se alege cu un tricou. Acuma inteleg ca toata lumea ar vrea, dar nu se poate, deci sa inteleg un lucru, tre sa astept pana vor vota toti 5530 ?! va rog sa nu raspundeti, era doar o intrebare retorica.

Cat despre multumiri sau feedbackul pozitiv asupra premiului, cred ca am facut-o prin mai multe topicuri (ma simteam nevoit sa precizez asta).

Colega, eu te-am votat, acum depinde de restul de 5529..... lol

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

Re: Concurs world cup

Ca sa lamurim lucrurile cei doi finalisti sunt rugati sa ne trimita pe mail masura de tricou ce o poarta si adresele unde urmeaza ca tricourile sa fie livrate. Am hotaran sa nu fie decat unul premiat  ci amandoi asta ca sa le aratam carcotasilor de pe acest forum cum stau lucrurile  big_smile  big_smile  big_smile  Ceva comentarii? Carcotasii sa va aud  ^:)^  ^:)^

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

191 Editat de Andi66 (2010-07-15 23:41)

Re: Concurs world cup

Ca sa nu ne iesim din mana si sa pastram tonul carcotas, aveti mare grija ca tricourile sa nu fie decolorate  lol  lol  lol

PS: Sa fie clar  :sok

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

Re: Concurs world cup

Andi66 A scris:

Ca sa nu ne iesim din mana si sa pastram tonul carcotas, aveti mare grija ca tricourile sa nu fie decolorate  lol  lol  lol

PS: Sa fie clar  :sok

in cel mai rau caz pot sa fie tricouri albe pe care sa scrie spania si atat  :stupid  :stupid

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

193 Editat de Andi66 (2010-07-15 23:51)

Re: Concurs world cup

De ce neaparat albe, pot fi si galbene si sa scrie Spania cu rosu....macar sa pastreze culorile steagului..... :noroc
Hai ca am cam intrecut masura si poate nu toti au chef de off topic-uri, scuze  smile

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

194

Re: Concurs world cup

Cu Steaua nu ai? Ceva personalizat...ceva la modul....,,Sevillia 86,,! smile

195

Re: Concurs world cup

acvariidevis A scris:

Ca sa lamurim lucrurile cei doi finalisti sunt rugati sa ne trimita pe mail masura de tricou ce o poarta si adresele unde urmeaza ca tricourile sa fie livrate. Am hotaran sa nu fie decat unul premiat  ci amandoi asta ca sa le aratam carcotasilor de pe acest forum cum stau lucrurile  big_smile  big_smile  big_smile  Ceva comentarii? Carcotasii sa va aud  ^:)^  ^:)^

si eu am tinut cu spania big_smile

196 Editat de pasi_une (2010-07-16 01:33)

Re: Concurs world cup

wow
am vazut tarziu postul pentru campionat
stiam ca spania fa fi campioana  :-
ma credeti ?  :pp

197

Re: Concurs world cup

Multumim frumos sefu' !  :noroc   :apl

Re: Concurs world cup

ciprian01 A scris:

Cu Steaua nu ai? Ceva personalizat...ceva la modul....,,Sevillia 86,,! smile

mai subtire va rog domnu' ciprian, a si era sa uit aveti avertisment, la urmatoarea abatere va alegeti cu un ban big_smile  big_smile  big_smile  big_smile  big_smile

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

199

Re: Concurs world cup

Fie si cu scris subtire...! Asa...undeva, mic intr-un colt...! smile

P.S.
A trecut mult pana la reactie! Credeam ca ai stetat si tu calc sa explodeze in situatii asemanatoare...!

200

Re: Concurs world cup

ciprian01 A scris:

Fie si cu scris subtire...! Asa...undeva, mic intr-un colt...! smile

P.S.
A trecut mult pana la reactie! Credeam ca ai stetat si tu calc sa explodeze in situatii asemanatoare...!

Vezi ca mai nou in fotbal se dau cartonase si pentru comentarii, proteste...etc.

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771