81

Re: Concurs world cup

gata am inteles esti de-al lui MARADONA!!
adica ARGENTINIAN!!!!!!!!!!
ma bucur ca am gasim impreuna pasiuni comune!

82

Re: Concurs world cup

Avatar A scris:

Golum, Golum, Golum  :frog  si uite asa ajunge Romania campioana mondiala, o sa alerg nud pe strazile din Cluj, prin centru si prin fata primariei !!!

Maaaaaaaaaasssssssteeeeerrrrrrr...my preciousssssssss  lol  lol  lol ...Hai Romania!  ^:)^

83

Re: Concurs world cup

hai la pronosticuri!
ARGENTINA-GRECIA 4-1
KOREA SUD-NIGERIA 0-2

84 Editat de bogdivaio (2010-06-22 23:16)

Re: Concurs world cup

Argentina - Romania 0-2 si ajungem in finala...dute,Dica,dute  lol  lol  lol

85

Re: Concurs world cup

@Rg3ntin4 - Gr3c!4 0-1

la restu nu ma bag, nu-i cunosc, sunt negrii ?

86

Re: Concurs world cup

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=8__lUfx7zdo&feature=related[/youtube]

Hai Romania !

87

Re: Concurs world cup

bogdivaio A scris:

Argentina - Romania 0-2 si ajungem in finala...dute,Dica,dute  lol  lol  lol

dute-dute ca-n minutul 70 o sa-l schimbe Balaci....si face 0-3 dupa un penality scos de Gina Chistol...  :pp

?

88 Editat de kokos (2010-06-23 10:49)

Re: Concurs world cup

Avatar A scris:

Golum, Golum, Golum  :frog  si uite asa ajunge Romania campioana mondiala, o sa alerg nud pe strazile din Cluj, prin centru si prin fata primariei !!!

si eu pe Magheru si pe urma in Victoriei ma urc pe Bucharest Tower Center ca are 124m inaltime sa ma vezi de la Cluj  :pp  :apl  :apl  :pp

?

89

Re: Concurs world cup

kokos A scris:
Avatar A scris:

Golum, Golum, Golum  :frog  si uite asa ajunge Romania campioana mondiala, o sa alerg nud pe strazile din Cluj, prin centru si prin fata primariei !!!

si eu pe Magheru si pe urma in Victoriei ma urc pe Bucharest Tower Center ca are 124m inaltime sa ma vezi de la Cluj  :pp  :apl  :apl  :pp


Daca bine stiu Clujul este situat la o inaltime de peste 700m fata de nivelul marii si cum voi n-aveti niciun deal sau colina...te voi vedea si de pe un bloc cu 4etaje cu conditia sa fie senin afara si eu sa ma urc pe Belvedere ! :sok  :noroc

Ne facem planuri prematur, imi e teama ca o va da iar in bara Romania  :scry

90

Re: Concurs world cup

FORZZA ENGLAND!
3-1

91

Re: Concurs world cup

Avatar A scris:
kokos A scris:
Avatar A scris:

Golum, Golum, Golum  :frog  si uite asa ajunge Romania campioana mondiala, o sa alerg nud pe strazile din Cluj, prin centru si prin fata primariei !!!

si eu pe Magheru si pe urma in Victoriei ma urc pe Bucharest Tower Center ca are 124m inaltime sa ma vezi de la Cluj  :pp  :apl  :apl  :pp


Daca bine stiu Clujul este situat la o inaltime de peste 700m fata de nivelul marii si cum voi n-aveti niciun deal sau colina...te voi vedea si de pe un bloc cu 4etaje cu conditia sa fie senin afara si eu sa ma urc pe Belvedere ! :sok  :noroc

Ne facem planuri prematur, imi e teama ca o va da iar in bara Romania  :scry

Ok-ok-ok numa sa nu-mi arati fundul wink

?

92

Re: Concurs world cup

ii frig ghanezii pe nemti sau nu????
eu zic 1-0 pt ghana!

93

Re: Concurs world cup

2-0 pt sasi

94

Re: Concurs world cup

mai vedem...........a zis orbul!

95

Re: Concurs world cup

kompan A scris:

mai vedem...........a zis orbul!

mai vedem........a grait apoi mutul!

96

Re: Concurs world cup

care mutu? ala ce e dator 17 mil euro lui chelsea???
daca e asa...........e clar!

97

Re: Concurs world cup

Apoi daca ne luam dupa prezicerile lui kompan cred ca ne calificam si noi la mondiale si chiar catigam cupa cupelor   lol  lol  lol

98

Re: Concurs world cup

rectific atunci....

ai dreptate.....a zis surdul!

99

Re: Concurs world cup

o fi zis surdu...........dar cred ca nu auzea ce spune!

100

Re: Concurs world cup

Ghana e inaintea Germaniei in grupa asta la un punct diferenta....pentru cei care nu stiu si sunt interesati.