1

Subiect: PET EXPO 2010

Pet expo 2010 18-19-20 iunie, sala polivalenta.
Eu nu o sa pot sa ajung ca sunt plecat tot weekendu.
Paul stiu ca dorea sa puna cineva un mesaj cand va fi, so here it is..

2 Editat de pelly67 (2010-06-17 21:59)

Re: PET EXPO 2010

merlin21 A scris:

Pet expo 2010 18-19-20 iunie, sala polivalenta.
Eu nu o sa pot sa ajung ca sunt plecat tot weekendu.
Paul stiu ca dorea sa puna cineva un mesaj cand va fi, so here it is..

  :sok  Esti un boier  :noroc

3

Re: PET EXPO 2010

Mi s-a parut ciudat ca nu spus nimeni nimic pe aici, mai ales ca din ce am inteles si acvarii de vis vor fi acolo..
Paul, sper ca te duci..
Eu o sa ratez si editia asta, asa ca am o rugaminte pt cei care vor fi prezenti, pozeeeeeee  big_smile>

Re: PET EXPO 2010

nu va imaginati ca o sa fi e cine stie ce minune...! daca se vor mai cere si bani pt intrare am un dubiu in ceea ce priveste nr de vizitatori! sa nu fie mai multi expozantii...!

5

Re: PET EXPO 2010

eu unu as merge, chiar daca mi s-ar cerea bani..
din cauza unei astfel de atitudini, evenimente de genu nu o sa creasca in calitate.. sau amploare..

Re: PET EXPO 2010

merlin21 A scris:

Mi s-a parut ciudat ca nu spus nimeni nimic pe aici, mai ales ca din ce am inteles si acvarii de vis vor fi acolo..
Paul, sper ca te duci..
Eu o sa ratez si editia asta, asa ca am o rugaminte pt cei care vor fi prezenti, pozeeeeeee  big_smile>

Noi nu o sa fim prezenti la acest targ. Anul trecut am carat apa cu galeata sa umplem acvariul, iar perioada de pregatire si instalarea acvariilor a fost de 2 zile. Unde nu mai punem ca au fost pozitionate la etaj. Ca de, noi cu acvariile ce aveam de carat fata de cei care vindeau pisici spre exemplu? Cateva tone in plus. Iar cum noi exploatam oamenii nu ne permitem sa caram ca in evul mediu, atunci cand va fi o expozitie civilizata atunci o sa fim prezenti cu siguranta. In rest, sa auzim numai de bine.

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

7 Editat de ciprian01 (2010-06-18 02:01)

Re: PET EXPO 2010

merlin21 A scris:

eu unu as merge, chiar daca mi s-ar cerea bani..
din cauza unei astfel de atitudini, evenimente de genu nu o sa creasca in calitate.. sau amploare..

Intr-o anumita masura ai dreptate dar vezi tu, cand astepti ceva de prea mult timp si primesti doar iluzii si proasta calitate....Ti se cam ia!
Sa aud ca as avea ce sa vad si voi fi acolo! Pana atunci...prefer net-ul.
Sincer, daca ar veni vreo firma de afara as merge dar sa fiu acolo ca sa vad acvarii cu apa tulbure, pesti ,,vopsiti,, si 2 vizitatori...!

Nu atitudinea mea creste calitatea expozitiilor, ci calitatea expozitiilor modifica atitudinea mea!

L.E.
Acum am vazut ce a scris Florin. Si are dreptate. Mai mult decat atat, ca sa ai un acvariu reusit, o prezentare ok, nu mergi cu 1-2 zile inainte. Ar fi doar timpul suficient ca apa sa devina tulbure...!
Normal era sa ii lase sa se pregateasca cu 1-2 saptamani inainte si apoi sa deschida pt public! Asa merg in piata la Obor si vad acelasi lucru!
Si pt toata asta sa platesti pt inchiriere 1-2 mii de euro (probabil)...!

Re: PET EXPO 2010

Si cu acordul lui Radu am postat aceste poze facute de el la Pet Expo 2010..enjoy!