Subiect: deep blue prezentare

Ma numesc Perta Aurel, sunt din Alba Iulia, nou inregistrat in acest site si as vrea sa aflu lucruri noi despre acvaristica.
Sunt pasionat de foarte mult timp de acest domeniu,confectionez acvarii de toate dimensiunile,imi place sa le decorez(apa dulce si salmastra),ma ocup si contra cost in Alba Iulia de acest lucru si tin sa mentionez ca sunt adeptul docorului 100% natural.
Sper sa cunosc cat mai multi acvaristi si sa colaboram.

un acvariu este un colt din natura acvatica la noi in casa, un mijloc de deconectare de la stressul si rutina zilnica urbana.

Re: deep blue prezentare

-salutari tuturor membrilor,administratorilor si vizitatorilor acestui site!

un acvariu este un colt din natura acvatica la noi in casa, un mijloc de deconectare de la stressul si rutina zilnica urbana.

3

Re: deep blue prezentare

salut bine ai venit printre noi

You can't change the world ...But you can make a difference hmm

Re: deep blue prezentare

deep blue A scris:

-salutari tuturor membrilor,administratorilor si vizitatorilor acestui site!

Bine ai venit pe forumul nostru, speram ca aici sa gasesti toate informatiile de care ai nevoie.
Poate o sa ne arati si cateva dintre acvariile amenajate sau in curs de amenajare (la care lucrezi), pt asta avem o rubrica speciala.

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: deep blue prezentare

Buna si bine ai venit

Re: deep blue prezentare

BIne ai venit deep blue !!

In natura nu exista lucru frumos sau urat !! Totul este spectaculos sau mai putin spectaculos !

Re: deep blue prezentare

momentan... "somez", dar am sa fac poze la acvarii facute de mine si cand o sa lucrez la vre-unul si am sa va trimit poze... resptecte: Aurel Perta

un acvariu este un colt din natura acvatica la noi in casa, un mijloc de deconectare de la stressul si rutina zilnica urbana.

8

Re: deep blue prezentare

deep blue A scris:

Ma numesc Perta Aurel, sunt din Alba Iulia, nou inregistrat in acest site si as vrea sa aflu lucruri noi despre acvaristica.
Sunt pasionat de foarte mult timp de acest domeniu,confectionez acvarii de toate dimensiunile,imi place sa le decorez(apa dulce si salmastra),ma ocup si contra cost in Alba Iulia de acest lucru si tin sa mentionez ca sunt adeptul docorului 100% natural.
Sper sa cunosc cat mai multi acvaristi si sa colaboram.

SAL SI BINE AI VENIT PRINTRE NOI