1

Subiect: new look

am dat un nou look acvariului meu .. smile sugestii ?:)

2

Re: new look

inainte

3

Re: new look

acum big_smile

4

Re: new look

si inca una

5

Re: new look

ultima

Re: new look

arata mult mai bine. Vad ca deja s-au acomodat ancistrusii cu nuca de cocos wink
mai vorbim la intalnire daca poti  sa vii wink

7

Re: new look

viiin smile  sunt prezent cu plante si altele de prin acvariu .. am in proiect sami fac unul mai mare de 120 l ... si caut pt inmultire de 20-30 l   dak auzi ceva.. da mi un semn

8

Re: new look

din pacate ancistrusii stau cand si cand in nuca .. in rest stau sub si dupa filtru ...:( o sa incerc cu (scartieroare) neagra deasupra apei)

Re: new look

Se vede o schimbare in bine, insa daca ai mai pune un rand de autocolant nu ar mai patrunde asa de mult lumina prin el si atunci ar da mult mai bine. De preferat era sa pui prima mana de negru apoi ce nuanta vrei tu, asta sa sti pe viitor. In rest spor la treaba.

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

10

Re: new look

acvariidevis A scris:

Se vede o schimbare in bine, insa daca ai mai pune un rand de autocolant nu ar mai patrunde asa de mult lumina prin el si atunci ar da mult mai bine. De preferat era sa pui prima mana de negru apoi ce nuanta vrei tu, asta sa sti pe viitor. In rest spor la treaba.

o sa tin cont . multumesc