41

Re: Intrebare de blonda

Nu mai fiti rai cu ea!
Cu siguranta o sa gaseasca un spatiu larg, deschis, fara garduri in apropiere, si o sa poata planta acolo masina...! smile

Parca spunea ca sta pe langa spitalul 9! Din amintirile mele smile spitalul are o curte destul de mare....! smile

42

Re: Intrebare de blonda

poate se muta....de acolo undeva in zona Stadionului National...pana se califica echipa Romaniei pe undeva ..... sa parcheze si ea la centru  lol  lol  lol .....deschidem petitie pt aprobare?  :smoke  :-

?

43

Re: Intrebare de blonda

ce rai sunteti lasati fata in pace usor usor si cu ceva banut pentru retusuri micii o sa se obisnuiasca si cu parcatul suces blonduto capun sus toti am fost ca tine dar suntem prea macio si nu vrem sa recunoastem :pp  lol

nu profitati de naivitatea incepatorilor pentru ca si voi ati fost ca noi.    http://profile.imageshack.us/user/ignatcostel41/

44

Re: Intrebare de blonda

Eu nu am fost ca ea.....!!!!!!!!!!!!!!!!
Nici cu soferia si nici cu a parului culoare!!! smile

45

Re: Intrebare de blonda

lol  lol  lol vorba romanului cu mai multe intelesuri strict la soferie ma refeream :stupid  cred ca toti am avut probleme la inceput cu parcarile :smoke  :sok

nu profitati de naivitatea incepatorilor pentru ca si voi ati fost ca noi.    http://profile.imageshack.us/user/ignatcostel41/

46

Re: Intrebare de blonda

miruna A scris:

ce rai sunteti lasati fata in pace usor usor si cu ceva banut pentru retusuri micii o sa se obisnuiasca si cu parcatul suces blonduto capun sus toti am fost ca tine dar suntem prea macio si nu vrem sa recunoastem :pp  lol

euuuu???? roll  roll  k ea???? mad  never ...ever....  lol  lol  lol

ok-ok-ok hai ca vb la Hornbach sa goleasca parcarea...nu trebuie chiar sa se mute  lol

"usor usor si cu ceva banutz pentru retusuri micii" si foarte-foarte-foarte, dese-dese-dese Allianz, Omniasig, Asirom etc etc etc  o sa falimenteze.....

hard to please...pune papusa senzori de parcare, la naiba!!! pe patru randuri sa fi sigura :pp  :pp  :pp

iar eu ma  :pls  :pls  :pls  :pls  sa nu fiu pe strada cand sofeaza fata.... :kiss

?

Re: Intrebare de blonda

Mah, azi e ziua mea. Va astept pe fiecare cu cate un set de senzori de parcare, sa-mi ajunga. In fiecare zi voi adauga cate un set pe masina, pana le pun pe toate. Si  , kokos, can do sa o lovesc o sa vin la tine sa o repari, doar esti mecanic auto. Nu?  Nu esti?  big_smile

...greu cu pestii, dar mai greu cu oamenii...

Re: Intrebare de blonda

ciprian01 A scris:

Eu nu am fost ca ea.....!!!!!!!!!!!!!!!!
Nici cu soferia si nici cu a parului culoare!!! smile

De-asta esti tu ofticat....stiu big_smile

...greu cu pestii, dar mai greu cu oamenii...

49 Editat de kokos (2010-07-14 11:25)

Re: Intrebare de blonda

hard to please A scris:

Mah, azi e ziua mea. Va astept pe fiecare cu cate un set de senzori de parcare, sa-mi ajunga. In fiecare zi voi adauga cate un set pe masina, pana le pun pe toate. Si  , kokos, can do sa o lovesc o sa vin la tine sa o repari, doar esti mecanic auto. Nu?  Nu esti?  big_smile

la multi ani, papusa!!!!!!! lol  lol  lol

mecanic auto....pey hai sa vezi cum sta treaba....am un telefon care rezolva cam toate meseriile din lume  :sevil  ....... daca ti se strica masina la mine, se rezolva rapid......... a patit-o si acvariidevis intr-o seara si am rezolvat.....asa ca pt referinte poti sa-l intrebi pe Florin  :scool pe care l-am dus acasa in seara cu pricina si a doua zi masina era gata (cei drept nu avuse probleme mari).....insa tie iti ofer si cazare lol  lol  lol ....

?

Re: Intrebare de blonda

lasa vrajeala, te astept cu pachetul de 8 senzori de parcare. Sau mai bine sa fie de 16, si nu vreau sa aud comentarii

...greu cu pestii, dar mai greu cu oamenii...

51

Re: Intrebare de blonda

unde ma astepti...sa stiu unde sa vin.....si fii atenta! am inteles ca ai o masina mica acum.....  :-  ai nevoie de 20 de senzori....si vor fi montati in felul urmator: degetele de maini le pui pe bara din fata, la o greseala rezolvi si manichiura.....si la bara din spate te intinzi pe burta si pui degetele de la picioare, din pacate o sa fie mai nasol cu pedichiura, caci la o greseala nu prea o sa ai parte de ea...... lol  lol  lol  lol  lol

?

Re: Intrebare de blonda

Spitalul 9...am inteles ca te gasesc acolo intre 6 si 22. In restul timpului tot acolo esti dar nu vreau sa te deranjez cand esti in plina criza

...greu cu pestii, dar mai greu cu oamenii...

53 Editat de kokos (2010-07-14 11:44)

Re: Intrebare de blonda

hard to please A scris:

Spitalul 9...am inteles ca te gasesc acolo intre 6 si 22. In restul timpului tot acolo esti dar nu vreau sa te deranjez cand esti in plina criza

:apl  :apl  :apl  de asta te plac eu pe tine...... :apl  :apl  :apl

ma ajut si pe mine cineva cu spinul din spate  :sevil .....chiar ma deramjeaza lol  lol  lol

?

54

Re: Intrebare de blonda

La Multi Ani si sa fii iubita!
Tot ce doresti tu sa se indeplineasaca!

P.S.
Azi te iert! smile

55

Re: Intrebare de blonda

eu iti doresc de ziua ta: doar sanatate, caci de restul esti capabila singura!

La muti ani, Hard to please!

?

56

Re: Intrebare de blonda

la multi aniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii blondo si multa sanatate ce restu le faci tu distractie placuta :noroc

nu profitati de naivitatea incepatorilor pentru ca si voi ati fost ca noi.    http://profile.imageshack.us/user/ignatcostel41/

Re: Intrebare de blonda

Multumeeeeeeeeeesc!!!! O sa beau o cana de apa de la pesti in cinstea voastra! lol  lol

...greu cu pestii, dar mai greu cu oamenii...

58

Re: Intrebare de blonda

hard to please A scris:

Multumeeeeeeeeeesc!!!! O sa beau o cana de apa de la pesti in cinstea voastra! lol  lol

ai grije sa nu te ametesti de la apa din acvariu lol  lol  lol

nu profitati de naivitatea incepatorilor pentru ca si voi ati fost ca noi.    http://profile.imageshack.us/user/ignatcostel41/

59

Re: Intrebare de blonda

hard to please A scris:

Multumeeeeeeeeeesc!!!! O sa beau o cana de apa de la pesti in cinstea voastra! lol  lol

tu chiar nu sti ce fac pestii acolo ?

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

60

Re: Intrebare de blonda

La multi ani distinsa domnisoara, Diana ! Multa sanatate !  :noroc