1

Subiect: buna ziua tuturor!

am fost putin nepoliticos fara sa ma prezint, im i cer scuze. in curand voi fi incepator smile, momentan doar ma documentez. am un acvariu de 60 x 35 x 40h si cam atat, de fapt si vointa. sunt indragostit de gourami si de beta, momentan vreau sa amenajez acvariu pt 3 gold gourami dar e cam mult de munca ! orice sfat am sa il apreciez, desi ma gandesc ca primul ar fi ca acvariul e micut pt ei dar momentan au cam 5 cm , cel putin asa erau cei din pet shop ! cand va fi gata voi posta acvariul... momentan raman la stadiul de stres, totusi sper sa nu stresez prea mult! oricum am citit cred ca tot forumul la toate articolele, mai putin cele pt acvarii de apa sarata! prima problema ar fi procurarea plantelor si astept pm`uri de la interesati! bye!

2

Re: buna ziua tuturor!

Salut, si bine ai venit!
Pai ce sa-ti zic, mai intai baga acvariul la ciclat si pe urma vorbim de ce si cum.... :noroc

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

Re: buna ziua tuturor!

Salut!Bine ai venit! :noroc

Ape limpezi,
Emy

4

Re: buna ziua tuturor!

Bine ai venit! smile

Mult succes!

Numai bucurii! smile

Life is better with animals... Life is better with friends

Acvariu: 115x45x50h, Prietenii mei: 2 voalati callico, Sirena & Nemo; un red cap oranda, Jimmy; un waikin, Mimi ; Toti carassius auratus.

Re: buna ziua tuturor!

Bine ai venit! :sok                                                                                                                      Mult succes! :fok

Re: buna ziua tuturor!

Bine ai venit printre noi :hug
Citeste forumul si baga la cap :fok