1

Subiect: Cluj Napoca

Este magazinul Rom zoo market, la statia de torleu Regionla CFR, este un magazin la subsol pe 21 Decembriei, este un magazin in Manastur aptoap de mc donalds sub pod, mai este un magazin in Cart, Gheorgheni pe Str. Albac......si cam atata, cine e din Cj stie despre ce este vb, si daca mai stie ceva magazine care nu leam scris, il rog sal scrie!

Re: Cluj Napoca

Salutare si bine ai venit printre noi, sper ca aici sa gasesti toate informatiile de care ai nevoie, ce rugaminte am. Tot aici la pet shop-uri este o rubrica cu reclamatii si sugetii, daca vrei ai putea sa iti exprimi acolo punctul tau de vedere despre fiecare magazin in parte, se le descrii ce puncte pozitive au si ce negative, in acest fel putem sti fiecare mai bine de unde sa ne aprovizionam.

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

3

Re: Cluj Napoca

jozef pe albac unde?La ce numar?

4 Editat de Avatar (2010-02-09 05:34)

Re: Cluj Napoca

Vad ca nu s-a mai postat de mult aici si imi permit sa mai adaug ceva pe langa cele enumerate de jozef;

*Este vorba despre Skydome din incinta Polus - cam slabut dotat, au ceva plante inghesuite intr-un acvariu mic si pana in 10 acvarii cu pesti. Aparatura, slab de tot, putine echipamente;

*Ar mai fi un magazin Skydome in hypermarketul Cora care este cam identic cu cel din Polus;

*In curand (de fapt luna aceasta) este deschiderea la un alt magazin (tot) Skydome pe strada Marasesti nr. 47, unde a fost in anii precedenti primul sediu al lor;

* Cel din Iulius Mall, parter...imi scapa acum numele, este destul de dotat, au multe acvarii, pesti, echipamente, dar plante nu mai au momentan.

Cam astea ar fi toate.

5

Re: Cluj Napoca

Si desi nu sunt din Cluj, imi permit sa adaug magazinul de nevertebrate, care au si propriul site: nevertebrate.ro

Life is better with animals... Life is better with friends

Acvariu: 115x45x50h, Prietenii mei: 2 voalati callico, Sirena & Nemo; un red cap oranda, Jimmy; un waikin, Mimi ; Toti carassius auratus.

6 Editat de catag (2010-03-17 14:06)

Re: Cluj Napoca

Magazinul de pe Albac este la numarul 6 cu intrarea de pe aleea care merge in parcul de copii.
Cel din Cora nu e Skydome ci Lumea Animalelor care defapt e firma care a achizitionat Skydomul.
Cel din Iulius Mall se numeste ZooMania.
Ar mai fi donul Toth de adaugat de pe strada Decebal (nr 2 cred, in curte, chiar la prima casa cum treci podul si intri pe acea strada)
Mai este un magazin Lumea Animalelor pe Brancus (la vreo 100 m cum urci din piata Cipariu, pe partea stanga chiar pe colt cu o strada care acum imi scapa numele).
Intradevar Lucia, de vreo 4 luni si-au deschis Nevertebratele sediu pe Str. Ion Mester, nr. 6, intrarea prin spatele blocului.
Ar mai fi un mic magazin pe Paris cu vreo 50 de m pe dreapta inainte de a iesi in Bucuresti.
Mai este inca un magazin mic chiar in spate la Orange-ul de pe 21 decembrie (strada paralela cu 21 dec dar mult mai mica si nu stiu cum se numeste).

7

Re: Cluj Napoca

este necesar un  update  smile

-Iulius Mall parcare subterana Auchan --> ZooMania
-Leul - parter hala agroalimentara in spate langa farmacia DucFarm --> Animal Center (mutat de pe 21 Decembrie de vis-a-vis de Orange)
-Statia Regionala --> Rom Zoo Market (intr-o vreme era si pe Eroilor)
-Cora --> Animax (proaspat deschis in locul celui vechi)
-Polus Center - Intrarea 3 (15m pe dreapta) --> Pet Mag - bazinele sunt de mult ciclte dar nu au pesti ... nu au primit
-str. Ion Mester nr. 6 - in interiorul blocului --> Nevertebrate.ro - nu prea au stocuri... mai mult pe comanda
-mai este unul micut in Piata Flora si inca unul in Floresti pe str. Cetatii/Florilor

    Daca mai stiti altele va rog...  wink

8 Editat de Paul Hencz (2012-12-30 18:00)

Re: Cluj Napoca

Salutare, mai sunt pe str. Mehedinti langa scoala generala, inainte de intersectia cu str. Retezat, la parterul unui bloc;
Mai este un petshop pe str. Marasesti, intre str. Meseriilor si str. Paris, intr-o casa mare cu curte, daca nu ma insel apartine de Rom Zoo Market.
Mai este si in Floresti pe str. Cetatii  (prima str. in dreapta dupa Piata Agroalimentara Floresti de pe str. Eroilor)

Oricine ai fi, intotdeauna cineva stie mai multe decat tine. Dar intotdeauna acel cineva
nu stie chiar tot ce sti tu

9

Re: Cluj Napoca

Cel de de pe albac e la nr.8,vizavi de piata hermes...mai stiu 2 in piata marasti,unul nou dar care inca nu are pesti sau plante,iar cel mai vechi(pe aleea din spate)arata jalnic din toate privintele....miros,aspect si preturi de lesini(daca nu te dau gata miasmele o fac garantat preturile)

"zambeste,maine va fi mai rau!"...Murphi

10

Re: Cluj Napoca

Parerea mea e ca magazinul dupa albac nr.8 e printre cele mai dotate si poate aduce la cerere absolut orice...am fost acolo si am fost multumit atit de preturi cit si de informatii...cred ca proprietarul e acvarist inrait si face totul din pasiune.Sunt multe magazine care se aprovizioneaza de la konkonius

"zambeste,maine va fi mai rau!"...Murphi