1

Subiect: Bine v-am gasit!

MA NUMESC NEVADA,SUNT DIN BUCURSTI,AM 34 ANI SI DEC APROAPE 2 ANI M-AM REAPUCAT DE ACVARISTICA DUPA O PAUZA DE 20 ANI.ACUM AM 3 ACVARII:UNUL DE 120L CU NEONI SCALARI SI 3 CORY,PLANTE NEPRETENTIOASE SI BOMBA DE CARBON,1 ACVARIU DE 25 L CU 7 CREVETI RED CHERRY SI 1 ACVARIU DE 28 L CU 8 PUI DE VIVIPARI(MOLLY,PLATY,XIPHO). :acv
SCOPUL INSCRIERII PE ACEST FORUM ESTE SCHIMBUL DE EXPERIENTA SI DORINTA DE A FII CIT MAI MULT IN CONTACT CU PASIONATI DE ACVARISTICA. cool

Grabeste-te incet.

Re: Bine v-am gasit!

Bine ai venit!Si ape limpezi :acv Asteptam ceva poze.

3

Re: Bine v-am gasit!

Salut Nevada,
Interesanta descriere, care ar putea deveni si mai palpitanta daca ar fi completata cu ceva poze. Bine ai venit si bafta in continuare!

PS: avem si useri din Texas sa sti.... lol mai la sud un pic  :smoke

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

4

Re: Bine v-am gasit!

Bun venit :noroc

Re: Bine v-am gasit!

Welcome :noroc

Adevarata ignoranta nu este absenta cunoasterii, ci refuzul de a o dobândi.
Ignoranta nu este inocenta, ci pacat.

Re: Bine v-am gasit!

:sok  :hug Bine ai venit printre noi! :hug  :sok
Dupa cum au spus si colegi, asteptam si ceva poze ...
Sper sa fie cat mai benefica schimbarea asta de experienta, atat pentru tine cat si pentru noi cei de pe forum ( :fok niciodata nu este prea tarziu pentru a invata ceva nou :fok ).
Numai bine si cum se zice pe la noi  :acv "Ape limpezi!" :acv

7

Re: Bine v-am gasit!

Bine ai venit! smile

Multa sanatate si bucurii! smile

Life is better with animals... Life is better with friends

Acvariu: 115x45x50h, Prietenii mei: 2 voalati callico, Sirena & Nemo; un red cap oranda, Jimmy; un waikin, Mimi ; Toti carassius auratus.

8

Re: Bine v-am gasit!

Speram sa revii cu o poza ....... 5 6.

9

Re: Bine v-am gasit!

Bine ai  venit :fok

Un geniu nu este niciodata inteles ..dar nu te gandi ca daca nu esti inteles  ... esti un geniu