1

Subiect: prezentare

Salut la toata lumea si sa aveti acvarii cat mai frumoase.
Eu am un acvariu de circa 500 l impartit in doua - in fata acvariu comunitar iar in fata ciclide.

Re: prezentare

Bine ai venit printre noi!  :apl

Eu unul nu intelg ce ai tu acolo  :fconf  ...poate nu am inteles eu bine ce ai vrut sa zici si nici poza nu ma ajuta mult  :fmad ...asadar mai multe poze din mai multe unghiuri daca se poate si sa fi ceva mai explicit  :sbr

3 Editat de aqua (2010-08-10 18:27)

Re: prezentare

.

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

4 Editat de Baracuda (2010-08-11 10:04)

Re: prezentare

krysthy A scris:

Salut la toata lumea si sa aveti acvarii cat mai frumoase.
Eu am un acvariu de circa 500 l impartit in doua - in fata acvariu comunitar iar in fata ciclide.

Monodactilus, Astronotus, ciclide africane, vivipari, Blood parrot, Beta, parca se zareste si un Ramirez, Botia, SAE. Asta vad eu, parca este varianta acvaristica a arcei lui Noe. Nu inteleg nimic din impartirea la care faci referire. Rocile care se vad in fundal, sunt calcaroase, asa ca partajarea acvariului ar trebui sa fie etansa, in caz contrar multi din pestii pe care ii ai, traiesc in conditii "inumane". Asteptam lamuriri.

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

5

Re: prezentare

Salutare !
Bine ai venit ! in primul rand....pe urma incearca sa ne lamuresti cum sta treaba cu cei 500 L impartiti in mai multe zone. Foarte interesant......, dar ideal ar fi sa si vedem ceva ca sa ne putem da seama mai bine despre ce este vorba defapt.
Sunt foarte curios deoarece este pentru prima data cand aud de o abordare de genu'... hmm

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

Re: prezentare

:sok  :hug Bun venit pe forum! :hug  :sok
Sincer sa fiu este cam dubios acvariul tau pentru ca nu inteleg cum ai impartit acvariul in doua ...  roll Oricum dupa cum arata poza cred ca este ceva frumos ... dar asa cum au spus si colegi de pe forum mai asteptam poze :fok
Citeste de pe forum si baga la cap :stupid o sa ai multe de invatat (asta in cazul in care nu le stii deja big_smile ).

7

Re: prezentare

Bine ai venit printre noi! Sper sa inveti ceva de pe acest forum, nu de alta, dar m`am uitat pe postul tau de la vanzari si daca tu ai in acest moment intr`un singur acvariu tot ce vinzi, e trist. De fapt e mai rau, e tragic. Poti deschide un pet`shop, lejer. Ai de unde, si cu ce. Nu vreau sa fiu rea, dar sincer n`am mai vazut o asemenea ciorba de cand sunt pe forum.

Etiamsi omnes, sed non ego.

8

Re: prezentare

Daca va uitati mai atent la poza, in partea de sus se vad peretii despartitori, iar pe mijloc o imbinare....

9 Editat de aqua (2010-08-11 04:26)

Re: prezentare

Asa e !
pomy are dreptate  :sok
era despartit dar trebuia noi sa ne uitam mai atenti !
Bine ai venit pe forum !  :hug
speram sa gasesti toate informatiile de care ai nevoie  :sok  :sok

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise