Subiect: piatra neamt

mai fratilor, am si eu o intrebare.
in piatra neamt chiar nu e nimeni interesat sa ne intalnim si noi?
haideti fratilor sa ne vedem, sa mai scimbam o parere, mai stam la un pahar de vorba, la o cafea , suc sau ce vrea ficare.
vad ca pana acum nu a avut nimeni chef sa se intalneasca , sper sa nu se supere nimeni ca ma bag si eu in seama.

Re: piatra neamt

daca vreti va recomand sa va intalniti in mallul din piata mare acolo aveti si un acvariu, la parter parca

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: piatra neamt

e o idee buna . dar se pare ca nu prea mai sunt persoane care sa fie interesate.
pasionati de acvarii din piatra neamt unde suntetiiiii.......?
sper sa incepem si noi sa ne vedem.
haide sa incepem de saptamana asta sa ne vedem . ce spuneti? astept propuneri cu ziua, locul la propus administratorul si mie mi se pare ok.
smile:):)

Re: piatra neamt

mai fratilor dar di orasu piatra neamt inafara de mine si omumaro nu mai e nimeni? sad

Re: piatra neamt

astept raspuns de la cei din piatra neamt big_smile:D:D

Re: piatra neamt

cu riscul de a deveni stresant si cu scuzele de rigoare la adresa celor pe care ii deranjeaza, fac apel din nou la cei care sunt din piatra neamt .
haide fratilor nu e nimeni? big_smile big_smile big_smile big_smile
lol lol lol

Re: piatra neamt

revin dupa ceva timp cu acelasi apel, nu e nimeni activ di piatra neamt pe site?
am ramas singurul.

Re: piatra neamt

Nasol...se pare ca o sa te intalnesti cu tine insuti...

In natura nu exista lucru frumos sau urat !! Totul este spectaculos sau mai putin spectaculos !

Re: piatra neamt

pai nu a mai ramas decat asta de facut.
o sa ma convoc la o intalnire pe mine insumi big_smile.
poate fac si ceva schimburi cu mine.............

Re: piatra neamt

Ar fi ideal smile)

In natura nu exista lucru frumos sau urat !! Totul este spectaculos sau mai putin spectaculos !

Re: piatra neamt

stii, e mai fain "eu centrez eu dau cu capu"................ big_smile:D:D
la inceput am vazut ca mai era unul di piatra dar nu mai e activ pe site........pacat.
un strigat in desert, asta am facut eu.
sad:(:(

Re: piatra neamt

eu sunt din piatra neamt si as fi interesat sa discutam doar ca nu am asa mult timp..dar nu se stie niciodata

3 acvarii si tote trei...100,160,500l

Re: piatra neamt

buna
stii nici eu nu prea am timp. dar daca se vrea se poate.
am putea sa ne vedem si sa mai schimbam ideei si sugestii sau cine stie, poate si pareri si ne putem ajuta si sa ridicam si piatra neamt la un nivel mai mare.
acvaristica la noi in oras nu e renumita deloc, din pacate.
bafta cu pestisorii  wink tongue tongue

Re: piatra neamt

salut!stii cumva pe careva prin piatra care are de vanzare acvarii de 200l si mai mari?sau care face acvarii la un pret rezonabil?

3 acvarii si tote trei...100,160,500l

Re: piatra neamt

da . e un tip care face acvarii dar nu stiu la ce pret. asta il face de cat il vrei.

Re: piatra neamt

salut!stii pe careva care ar fii interesat de un acvariu de 84 l (80x30x35),cu filtru intern(1000l/h),pompa de aer(3,5 l/min),cu pietris,cu capac(home made),cu 2 neoane,30 de tetrazoni de vreo 3 tipuri ,cu fund dublu,si cateva plante..il dau cu 2,5 mil neg ..daca stii pe careva da-mi de veste..merci

3 acvarii si tote trei...100,160,500l

17

Re: piatra neamt

salut ionut   pt piatra lasa un nr de telefon sau id

Re: piatra neamt

salut. scuze pentru absenta indelungata. serviciul... tel. 0742343015. bafta, apa limpede si pesti sanatosi.

Re: piatra neamt

salutari. am revenit dupa o absenta, stiu cam mare.

20

Re: piatra neamt

m_ionut2007 A scris:

salutari. am revenit dupa o absenta, stiu cam mare.

   Ionut, dupa atitea eforturi in scopul unei intilniri, meriti toata lauda si in egala masura imi pare rau ca nu ai succes! Daca ai drum prin Bucuresti, iti promit o intilnire de pomina... :noroc

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!