1

Subiect: salutare la toata lumea

salut ,sunt din bucuresti,sector 3.am un acvariu de 180 litri cu urmatorii locatari .....5 scalari,3 botia si 3 sanitari panda.acvariul este plantat dar nu prea ma pricep la plante sa va spun ce sunt.


va salut si bine v-am gasit

2

Re: salutare la toata lumea

aa am uitat filtrul un tetra ex 700 care isi face bine treaba.

3

Re: salutare la toata lumea

Bine ai venit printre noi.Poate ne oferi oportunitatea de ati vedea acvariul in cateva poze.

4

Re: salutare la toata lumea

Salutare vecine si bine ai venit !

Astept amanunte si poze, pana atunci toate cele bune.... :noroc

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

5

Re: salutare la toata lumea

salut si bine ai venit.sper sa te simti bine la noi.ape limpezi

Re: salutare la toata lumea

:sok  :hug Bun venit pe forum! :hug  :sok
La fel cum au spus si colegi asteptam ceva poze cu acvariu tau.
Citeste bine forumul si baga la cap :stupid
:acv Ape limpezi iti doresc! :acv

7 Editat de Baracuda (2010-08-17 17:22)

Re: salutare la toata lumea

nini A scris:

salut ,sunt din bucuresti,sector 3.am un acvariu de 180 litri cu urmatorii locatari .....5 scalari,3 botia si 3 sanitari panda.acvariul este plantat dar nu prea ma pricep la plante sa va spun ce sunt.


va salut si bine v-am gasit

Cum domnule, numai 11 pesti in 180 litri? Extrem de putin, avem colegi mult... mai harnici, care hotarasc ei in numele pestilor, ca le ajung cite 3-4 litri/exemplar.
Bineinteles ca glumesc (in debutul postului), meriti toate laudele pentru grija fata de vietuitoarele pe care le adapostesti in acvariul tau. Bine ai venit, si asteptam poze! smile

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

8

Re: salutare la toata lumea

intr-adevar bradraqua ! are putini pesti ! dar aia 3 scalari si  3botia se fac cat 10 pesti la un loc !
omul e constient ca pestii lui vor creste !Bravo  :apl

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

9

Re: salutare la toata lumea

aqua A scris:

intr-adevar bradraqua ! are putini pesti ! dar aia 3 scalari si  3botia se fac cat 10 pesti la un loc !
omul e constient ca pestii lui vor creste !Bravo  :apl

Ce ma faceam fara confirmarea ta? Nu te mai iert pentru nimic in lume! Ai idee in cit timp vor creste Botia, in asa fel incit acvariul asta sa fie la limita capacitatii de adapostire a pestilor existenti? Ma limitez la intrebarea asta, ca sa nu fii nevoit sa cauti pe internet zile intregi.

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!