1

Subiect: creatii proprii

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=A9FrerSdqio[/youtube]

2

Re: creatii proprii

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=_7knWV5ltvE[/youtube]

3

Re: creatii proprii

Foarte frumoase amandoua filmuletele! smile Felicitari!


Evident ca cel cu ursuletii mi-a mers la inima... smile

Daca imi permiti, doar o singura observatie.. s-ar fi creat o atmosfera si mai deosebita daca fundalul muzical, nu ar fi avut fluieraturi si aplauze.... Atat.

Felicitari si eu una.. mai astept.. cu animalute, plante.. planeta noastra superba.:)

Life is better with animals... Life is better with friends

Acvariu: 115x45x50h, Prietenii mei: 2 voalati callico, Sirena & Nemo; un red cap oranda, Jimmy; un waikin, Mimi ; Toti carassius auratus.

4

Re: creatii proprii

acele melodii sunt niste melodii ale vechilor ameridieni, cu influente din chile. deci sunt de pe undeva de prin locurile unde apasii si indienii mascaleros isi petreceau veacul ,undeva la influenta de astazi a americii de nord cu cea centrala.asa este muzica lor si as vrea sa o schimb deoarece imi este tare draga, deoarece am crescut cu marele scriitor Karl May si cu personajele acestuia : Winnetou, Old Shatterhand si intregul  popor  apas.

app cine vrea cateva din melodiile care am reusit sa le strag poate sa mi le ceara. big_smile

5

Re: creatii proprii

coco imi permiti sa iti pun o intrebare ?!
ce program ai folosit pentru a iti face numele sa zboare pe fundal albastru ,sa faci image show si fundal muzical, aa ?   :fp  :fp

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

6

Re: creatii proprii

programul folosit este PRO SHOW GOLD din pacate pt tine este cu licenta. varianta trial iti opreste tot filmul la jumatate si in plus nu are atatea optiuni. insa lumea virtuala e mare si poate gasesti pe cineva sa iti faca un key .

Re: creatii proprii

Hoho Coco ce vremuri, Karl May, j.f.Cooper.Inca mai caut carti de a lui May sa imi completez colectia

Filmul e o arta, zic unii; e industrie, il contrazic altii.Nici una, nici alta!Vreti neaparat sa stiti ce e? Ei bine, ascultati-ma pe mine! E un mister!    (Jean Luc Godard)

8

Re: creatii proprii

eu caut filmele,caci cartile se gasesc greu si pe deasupra sunt excesiv de scumpe. poate cu timpul se vor mai ieftini un pic sa imi permit si eu sa imi intregesc colectia.

Re: creatii proprii

Pai filme nu prea stiu decat versiunile alea nemtesti nu stiu daca mai sunt si altele

Filmul e o arta, zic unii; e industrie, il contrazic altii.Nici una, nici alta!Vreti neaparat sa stiti ce e? Ei bine, ascultati-ma pe mine! E un mister!    (Jean Luc Godard)

10

Re: creatii proprii

coco A scris:

acele melodii sunt niste melodii ale vechilor ameridieni, cu influente din chile. deci sunt de pe undeva de prin locurile unde apasii si indienii mascaleros isi petreceau veacul ,undeva la influenta de astazi a americii de nord cu cea centrala.asa este muzica lor si as vrea sa o schimb deoarece imi este tare draga, deoarece am crescut cu marele scriitor Karl May si cu personajele acestuia : Winnetou, Old Shatterhand si intregul  popor  apas.

app cine vrea cateva din melodiile care am reusit sa le strag poate sa mi le ceara. big_smile

Ok! Nu-i bai inteleg eu, cand cuiva ii place ceva. Eu ma refeream strict la zgomotele de concert, fluieraturi si aplauze.. smile
Adica muzica trebuia lasata curata... smile

Life is better with animals... Life is better with friends

Acvariu: 115x45x50h, Prietenii mei: 2 voalati callico, Sirena & Nemo; un red cap oranda, Jimmy; un waikin, Mimi ; Toti carassius auratus.

11 Editat de pelly67 (2010-09-06 16:01)

Re: creatii proprii

coco A scris:

programul folosit este PRO SHOW GOLD din pacate pt tine este cu licenta. varianta trial iti opreste tot filmul la jumatate si in plus nu are atatea optiuni. insa lumea virtuala e mare si poate gasesti pe cineva sa iti faca un key .

mai exact Photodex ProShow Producer v4.1.2737  wink
http://www.photodex.com/downloads/confirmations/psg

12

Re: creatii proprii

Lucia A scris:
coco A scris:

acele melodii sunt niste melodii ale vechilor ameridieni, cu influente din chile. deci sunt de pe undeva de prin locurile unde apasii si indienii mascaleros isi petreceau veacul ,undeva la influenta de astazi a americii de nord cu cea centrala.asa este muzica lor si as vrea sa o schimb deoarece imi este tare draga, deoarece am crescut cu marele scriitor Karl May si cu personajele acestuia : Winnetou, Old Shatterhand si intregul  popor  apas.

app cine vrea cateva din melodiile care am reusit sa le strag poate sa mi le ceara. big_smile

Ok! Nu-i bai inteleg eu, cand cuiva ii place ceva. Eu ma refeream strict la zgomotele de concert, fluieraturi si aplauze.. smile
Adica muzica trebuia lasata curata... smile

fluieraturile si aplauzele sunt tot ale lor. asa este muzica. este muzica originala deci nu are cum sa fie inregistrata de pe la un concert sau asa ceva. asa este linia melodica. big_smile

13

Re: creatii proprii

Am inteles sa traiti! smile
Nu stiu de ce nu m-am gandit singura la faptul ca indienii intr-adevar asa se manifesta...  :stupid  lol

Oricum sunt faine amandua!
.....dar daca se face concurs, clar, ursii ii votez! ... :sok

Life is better with animals... Life is better with friends

Acvariu: 115x45x50h, Prietenii mei: 2 voalati callico, Sirena & Nemo; un red cap oranda, Jimmy; un waikin, Mimi ; Toti carassius auratus.