Subiect: intrebare

Intrebarea mea este daca are cineva sau ati auzit de filtru extern Askoll PRATIKO 400 si ce stiti de el , nu ca date tehnice ca le stiu sunt astea:
Practice cea mai recentă versiune a filtru extern 400, New Pratiko şi " triple -acţiune sistemul de filtrare rezultat al inovării şi cercetării Askoll . Se caracterizează prin acţiune triplă : mecanic, biologic si absorbante . Filtru mecanic cu acţiune său puternic conduce afară din murdărie şi -l deţine în instalaţiile sale , în timp ce sectorul ecologic transformă poluanţi toxici pentru a preveni deteriorarea ecosistemului şi sănătatea de peşti şi plante. În plus, noua forma de " drum ", pentru a îmbunătăţi ocuparea forţei de muncă şi creşterea volumului de spaţiu pentru filtrare. Mare confort , auto- suficiente până la 4-6 luni , demontare ultra- rapide , de curăţare -vă pe mâini , fără a se ude.

SPECIFICAŢII :

Consum 20 W
Volumul de suprafaţă organice 76 mp;
Organice volum 4,2 litri ;
Volumul total 8,5 litri ;
4 module de filtrare ;
Max. pompa de 1300 l / h ;
Max. filtru de 850 l / h
Prevalenţa 2.00 metri;
Pentru acvarii de până la 400 de litri .
P.S. ESTE ITALIAN SI ESTE TRADUS IN ROMANA
MULTUMESC

2

Re: intrebare

Ai deja 13 mesaje..de ce nu te uiti si tu macar putin unde postezi?

Etiamsi omnes, sed non ego.

Re: intrebare

MULTUMESC DRAGUTA DAR STIU CA AM 13 MESAJE

4 Editat de Alex23geageac (2010-09-10 00:08)

Re: intrebare

Nu inteleg de ce te simti asa de ofensat, Cezara ti-a spus doar ca nu ai postat unde trebuie, deci tu ar fi trebuit sa iti ceri scuze si sa fi rugat un admin sa iti mute topicul unde trebuie!

Si eu sunt nou venit dar nu sunt asa zmeu ca tine  ^:)^  ... Apropo acum ai 14 mesaje!

[img]http://img820.imageshack.us/img820/9177/logotr.png[/img]