Subiect: hrana vie

bah unde sa gasesc si eu dapnia vie sa dau la pesti sau macar microviermi :omfg  :omfg  :omfg

2

Re: hrana vie

la pet-shop bah !!!!!
ce e cu limbajul asta de tomberon !
si nu mai deschide x-subiecte pentru intrebari !
deschide un subiect si pune-ti acolo toate intrebarile !

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

Re: hrana vie

eu chiar nu stiu ce faceti toti atata caz de greselile gramaticale toti mai gresim nu!!!!!!!!!!!!!!1 mad  mad  mad  mad  mad  sad  :smoke

4

Re: hrana vie

irinel171 A scris:

eu chiar nu stiu ce faceti toti atata caz de greselile gramaticale toti mai gresim nu!!!!!!!!!!!!!!1 mad  mad  mad  mad  mad  sad  :smoke

nu mai zic nimic ....
OMULE nu e vorba de limbaj ! e vorba de inrespect ! cum sa te adresezi tu unui forum de oameni consacrati si cu experienta cu BAA !

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

Re: hrana vie

aa pai zi mai explixit draga domnule respectat si consacrat tu ce pesti ai????????

6

Re: hrana vie

se poate vedea in filmuletul de la semnatura !

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

Re: hrana vie

cati ani ai imi dai si mie idu tau sa mai vb
??? :bf

8

Re: hrana vie

irinel171 A scris:

cati ani ai imi dai si mie idu tau sa mai vb
??? :bf

suntem pe un hi5 cumva ?!
si experienta unui acvarist  nu se vede cu pestii pe care ii are !
sunt N-acvaristi care au 20 de ani de acvaristica si inca mai stau cu pesti ca guppy ....ca le plac !

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

Re: hrana vie

ce esti asa nervos???????????? sad  sad  sad  sad  sad

Re: hrana vie

mai irinel...ce varsta ai u???...nu vreau sa te superi pe mine dar eu am 31 de ani...sunt useri mai mari ca mine...sincer te intreb si eu....tu cu parintii tai asa vorbesti??...cu apelativul ba???...nici ala scris corect romaneste???...si da asa este ai dreptate...toata lumea mai greseste dar cand de fiecare data nu ti cont de ce esti sfatuit si repeti greseala...da-mi voie sa-ti zic ca sunt slabe sperante ca cineva sa-ti mai raspunda...incearca sa intelegi o vorba romaneasca zisa din tata in fiu, si invatata la scoala:"RESPECTA CA SA FI RESPECTAT, INVATA SA RESPECTI PE CEILALTI DIN JURUL TAU CACI NUMAI ASA ITI VEI ATRAGE RESPECTUL CELORLALTI"....O SEARA FRUMOASA ITI DORESC!

“Misiunea mea este sa- mi omor timpul, a lui - sa ma omoare pe mine.
Ne întelegem bine, ca între asasini.”
Emil Cioran