1

Subiect: intalnire 8.3.2009

vad ca e deja joi si nimeni nu pomeneste nimic de intalnire , e ziua femeii si nu ne intalnim si nu stiu eu  sau ?.... hai cine se anunta prezent?

Re: intalnire 8.3.2009

eu prezent:D
m-am luat cu altele si am uitat de topicul cu intalnirea:o

Re: intalnire 8.3.2009

Binenteles ca ne intalnim, ce de 8 martie nu putem sa bem cate o bere in cinstea femeilor?

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

4

Re: intalnire 8.3.2009

ok si eu prezent !

Re: intalnire 8.3.2009

razvan sa uiti de ancistrusi aia ca abia astept sa scap de alge big_smile

6

Re: intalnire 8.3.2009

iti mai aduc eu daca vrei florin .. app femele de betta tot sarea din fatatoare si a omorato ala:((((( o sati aduc alta sad

Re: intalnire 8.3.2009

Imi pare rau dar eu nu voi fi prezent sad.  Trebuie sa imi duc femeia la Chitila la tara ! smile) Poate la intalnirea ailalta! va salut cu stima si respect pentru acvaristii mei !!tongue

In natura nu exista lucru frumos sau urat !! Totul este spectaculos sau mai putin spectaculos !

Re: intalnire 8.3.2009

plecostonis_extra A scris:

Imi pare rau dar eu nu voi fi prezent sad.  Trebuie sa imi duc femeia la Chitila la tara ! smile) Poate la intalnirea ailalta! va salut cu stima si respect pentru acvaristii mei !!tongue

de data asta iti dam scutire dar sa nu se mai repete.

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: intalnire 8.3.2009

n-are nimik icsim asta e big_smile mai vb la intalnire de asta, nu trebuie sa imi iei nimik big_smile
mai am o femela si prefer sa o pun pe asta la inmultit ca e alba complet si sunt curios cum or sa arate puii de la astia. big_smile

Re: intalnire 8.3.2009

Iarta-ma sefu dar nam ce sa fac...sti ca am mai vb noi cum e cu femeile astea smile).

In natura nu exista lucru frumos sau urat !! Totul este spectaculos sau mai putin spectaculos !