Subiect: prezentare,

:acv buna
eu sunt marius din Pitesti  am un acvariu de 110 l cu sticla de 10mm,2 straturi de nisip si cam 15 pestisori, :crap  :fbr  :sok am filtru extern si intern,le merge foarte bine pestisorilor.

2

Re: prezentare,

Bine ai venit! Cu puțin efort si ceva ambiție poți avea un acvariu mult mai deosebit .Baza de plecare o ai restul vine de la sine, cu atât mai mult ca la Pitesti exista multe petshopuri dar și mulți acvariști.
Bafta :sok

3

Re: prezentare,

marius2036 A scris:

:acv buna
eu sunt marius din Pitesti  am un acvariu de 110 l cu sticla de 10mm,2 straturi de nisip si cam 15 pestisori, :crap  :fbr  :sok am filtru extern si intern,le merge foarte bine pestisorilor.

Bine ca ai venit! smile Incearca si renunta la ghivecele in care sunt plantate plantele, nu sunt estetice si nici foarte utile. De asemenea ai mai putea adauga niste plante si alte elemente de decor, vei cistiga in plan practic si estetic.

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

4

Re: prezentare,

Nu mai este cazul sa ne răcim gura......a vândut acvariul lol

5 Editat de Baracuda (2010-09-24 14:26)

Re: prezentare,

pelly67 A scris:

Nu mai este cazul sa ne răcim gura......a vândut acvariul lol

Daca este asa (eu sper sa fie o gluma de-a ta, Paul!), asa ne trebuie, ne repezim sa dam sfaturi si... dupa nici o zi, dispare "materialul didactic". Am avut curiozitatea si am revazut citeva posturi, in care incepatori puneau intrebari. Ca de obicei, li s-a raspuns cum se cuvine, dar au trecut saptamini sau chiar luni de zile si... adio si-un praz verde! Invataceii au abdicat cu onoare din functie. La fel, deosebit de interesant mi se pare cind cineva se inregistreaza, pune o intrebare pentru a-si rezolva o problema urgenta si... devine totul istorie. Poate am devenit eu... circotas? Nu ma cheama nici Huidu, nici Gainusa! lol

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!