21

Re: poor island

merlin21 A scris:

ce plante sunt cele din penultima poza?

rotala sp. mini type 1

merlin21 A scris:

arata foarte foarte bine acvariul.

mersi.

22

Re: poor island

:noroc  :noroc  :noroc  :noroc  :noroc si dupa mult  :smoke  :smoke  :smoke

23

Re: poor island

Superb, cuvintele sunt de prisos!

Etiamsi omnes, sed non ego.

24

Re: poor island

Fissidens-ul ala este demențial tongue .....de bazin nu mai este loc de comentarii :apl  :apl  :apl

25

Re: poor island

va multumesc .

pelly67 A scris:

Fissidens-ul ala este demențial

sa stii ca al tau este pus deoparte , si te asteapta Paule.

26 Editat de narcis.b (2011-02-13 20:40)

Re: poor island

Costi,aproape l-ai terminat,inca un pic si inchei capitolul nu? lol Arata bine,imi place!
Auzi Costi,eu zic sa mai bagi vreo 200 de bucati de Red Chrystal,asa poate se va vede macar unu... lol  :noroc


bitanu

Daca mai intrau Narcis...

Stai linistit,NU mai intru!  :sok

27

Re: poor island

narcis.b A scris:

Costi,aproape l-ai terminat,inca un pic si inchei capitolul nu? lol Arata bine,imi place!

sa zicem ca aproape este gata cu acest capitol, si nici ca ma mai apuc de altul pana in toamna, asa il las pentru ca o sa vina caldurile alea mari cu 30 de grade prin acvariu, doar ca o sa mai mut cateva plante pentru pastrare in cel de la munca unde conditiile de vara sunt mai bune.


narcis.b A scris:

Auzi Costi,eu zic sa mai bagi vreo 200 de bucati de Red Chrystal,asa poate se va vede macar unu.

pot sa bag si 1000 ca tot ascunsi stau, doar dupa ce se da stingera ies sa se hraneasca.defapt nici nu mai stiu cati mai sunt in bazin in momentul de fata, uneori uit ca mai exista, dor cand mai zaresc cate unul din cand in cand incerc sa le fac recesamantul , ......si incep cu 1....si tot la 1 ma opresc, asta este. :stupid

narcis.b A scris:

bitanu

Daca mai intrau Narcis...

Stai linistit,NU mai intru!  :sok

nu se poate, ceva, ceva, ai tu la dospit acolo, simt eu. mad  nu cred ca tu  (:|  (:|  (:| sau doar  :-  :-  :- .... :noroc  :noroc

28

Re: poor island

of....a fost odata, parca i-mi ese dor sa incep inca unul de apa dulce.