1

Subiect: incalzitor cu imprumut va rog

:pls  :pls  :pls  :pls va rooog care sunteti din bucuresti si aveti un incalzitor pe care nu il folositi cam o saptamana il puteti da cu imprumut?
nu am nevoie de el decat o saptamana, nu am bani sa cumpar unu si oricum nu am nevoie mult de el, de aceea apelez la voi.
daca vrei ceva pe el, ori bani (chirie, vanzare etc) sau ceva la schimb sunt dispusa sa accept.

mersi mult  ^:)^

Under the sea, under the sea
Darling it's better down where it's wetter
Take it from me
Out in the sun they slave away
While we're devoting full time to floating
Under the sea....

2

Re: incalzitor cu imprumut va rog

allexya A scris:

:pls  :pls  :pls  :pls va rooog care sunteti din bucuresti si aveti un incalzitor pe care nu il folositi cam o saptamana il puteti da cu imprumut?
nu am nevoie de el decat o saptamana, nu am bani sa cumpar unu si oricum nu am nevoie mult de el, de aceea apelez la voi.
daca vrei ceva pe el, ori bani (chirie, vanzare etc) sau ceva la schimb sunt dispusa sa accept.

mersi mult  ^:)^

Incearca cu unul de la Resun, nu cred ca e mai scump de 25 lei. Personal nu am, ca te-as ajuta cu cea mai mare placere. Sau mai poti sa te uiti la sectiunea vanzari, sigur gasesti ceva la un pret bun.

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

3

Re: incalzitor cu imprumut va rog

ii multumesc mult de tot lui marian ca mi-a imprumutat unul  ^:)^
andi asa ieftin sa fie...? doar sa il gasesc in magazin nu pe net ca daca platesc transportul deja nu mai fac nici o afacere. mersi mult de pont  :kiss

Under the sea, under the sea
Darling it's better down where it's wetter
Take it from me
Out in the sun they slave away
While we're devoting full time to floating
Under the sea....

4

Re: incalzitor cu imprumut va rog

allexya A scris:

ii multumesc mult de tot lui marian ca mi-a imprumutat unul  ^:)^
andi asa ieftin sa fie...? doar sa il gasesc in magazin nu pe net ca daca platesc transportul deja nu mai fac nici o afacere. mersi mult de pont  :kiss

Pai ma uit eu maine la magazinul de pe Covaci colt cu Selari si te anunt. Parca de 50W ai tu nevoie.

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

5

Re: incalzitor cu imprumut va rog

de 50 sau 75.. cum o fi. saru' mana, mersi mult.

Under the sea, under the sea
Darling it's better down where it's wetter
Take it from me
Out in the sun they slave away
While we're devoting full time to floating
Under the sea....

Re: incalzitor cu imprumut va rog

allexya ai un pm

“Misiunea mea este sa- mi omor timpul, a lui - sa ma omoare pe mine.
Ne întelegem bine, ca între asasini.”
Emil Cioran